Лікарі анестезіологи в Києві (Деснянський район)

Кобець Н.А.
Для проведения видеогастродуоденоскопии (во сне) делал анестезию.Провел все на высоком уровне! Искренне благодарна за компетентность и профессионализма!!
30 листопада '-1 г.
С.С.Ю.
Для проведення ФГДС, моїй дитині, потрібно було зробити знеболення. Тому що донька просто б не змогла це все перенести. Ми звернулися до Ігоря Сергійовича. Він компетентно підійшов до питання. Зробив все на найвищому рівні. Рекомендую!
16 лютого '20 г.
Тома
Ігор Сергійович консультував нас з питання анестезії перед операцією моєї дитини. Спокійний, ввічливий, допитливий. Вселив в мене впевненість, що все пройде гладко і хвилюватися не варто. Справжній професіонал. Щиро вдячна йому!
03 лютого '20 г.
Яна
У свої 35 років вперше виникла необхідність звернутись до анестезіолога. Були певні побоювання так як в інеті багато чого пишуть. Так Ось- Олександр Феліксович має талант лікаря як то кажуть "від Бога". Через годину після закінчення дії анестезії я уже пила чай і з гарним настроєм повернулася додому.
07 листопада '19 г.
Анестезіолог
Викликати лікаря додому
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Анестезіолог, дитячий анестезіолог
Супроводжує пацієнтів при контрастних методах дослідження. Здійснює індивідуальний підбір способу анестезії, розраховує дозу знеболювальних препаратів для проведення діагностичних процедур. Володіє методами проведення різних видів місцевої та загальної анестезії. Всіляко піднімає свій професійний рівень, удосконалить свої професійні навички, вивчає нові рекомендації іноземних спільнот.
Анестезіолог, дитячий анестезіолог
Проводить консультації щодо підбору оптимального виду знеболювання, розробляє індивідуальні дозування знеболюючих препаратів, з урахуванням особливостей і параметрів пацієнта виходячи з інформації про індивідуальну непереносимість пацієнтом певних лікарських засобів, його стану, поточних і перенесені захворювання, історії попередніх оперативних втручань. Здійснює анестезіологічне супровід пацієнтів при ендоскопічних втручань і контратсних методах дослідження. Володіє методами проведення різних видів місцевої та загальної анестезії. Всіляко піднімає свій професійний рівень відвідуванням українських і міжнародних конференцій і курсів.