Карженкова Тетяна Олегівна

Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар вищої категорії
Консультація от 390
Лікар проводить консультативний прийом. Володіє широким спектром оперативної і консервативної допомоги в акушерстві та гінекології, репродуктології. Має безліч сертифікатів, курсів удосконалення спеціальності і звичайно ж позитивних відгуків від своїх пацієнток. Професійні навички: Консультація, огляд, взяття мазків. Діагностика та лікування фонових процесів шийки матки Діагностика та лікування ЗПСШ. Діагностика і лікування запальних процесів органів репродуктивної системи, органів малого таза. Лікування порушень менструального циклу. Діагностика та лікування гормональних розладів в репродуктивному і клімаксі. Діагностика та лікування хронічних і гострих кровотеч. Радіохвильове і ДЕК лікування патологій шийки матки, використання кріодеструкції. Діагностика і лікування інфекційно-запальних захворювань жіночих статевих органів, гормональних захворювань, доброякісних новоутворень.

Віталіна
Мені дуже сподобалася лікар. Дуже уважна та кваліфікована. Я думала, що після прийому мені напишуть дороговартісні ліки, але Дякувати Богу все за доступною ціною. Дуже приємна і уважна. Обов'язково прийду ще раз на прийом. Рекомендую!

• Запорізький державний медичний університет
  • Спеціалізація з акушерства та гінекології при Запорізькому медичному університеті
  • Спеціалізація з акушерства та гінекології, присвоєння вищої категорії Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика МОЗ України

• 2017 "СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКІ ЗУСТРІЧІ ПРОФЕСІОНАЛІВ: материнсько-плодова медицина"
  • Науково практичний тренінг ADVANCE COURSE: менеджмент пацієнток з суперечливими результатами цитології, гістології, кольпоскопії.
  • 2018 "Мультидисциплінарні аспекти у хірургії анестезіології гінекології та урології"
  • 2018 "Код жінки, або гормональна рівновага. Як гормони впливають на наше життя"
  • 2018 "Чоловік в житті жінки. Погляд гінеколога"
  • 2018 Туреччина, Анталія "Запалення та репродуктивне здоров’я жінки"
  • 2018 Майстер-клас "WORKSHOP IN OVARIAN CFNCER IN UKRAINE"