Сторінка 8. Лікарі кардіологи в Києві (метро Дарниця)

Жанна
У Жандарова Сергея Владимировича наблюдаюсь уже более трёх лет. У меня врожденный порок сердца. Сергей Владимирович всегда внимательный во время приёма, предлагает новые методики для лечения болезни. Сейчас качество моей жизни значительно улучшилось. И главное, я знаю к кому обратиться за помощью при первой необходимости.
15 січня '17 г.
Алиса
Когда на плановом медицинском осмотре врач диагностировал «аритмию сердца», я вплотную начала заниматься своим здоровьем. Я записалась на прием к опытному врачу, Жандарову Сергею Владимировичу. Он назначил лечение, занятие спортом, диету, специальные витамины, различные процедуры. Благодаря Сергею Владимировичу, мне сейчас намного легче.
14 січня '17 г.
Составила мне план лечения, прописала несколько дорогостоящих препаратов. Здоровье улучшилось буквально через пару недель.
20 липня '16 г.
Кардіолог
Доктор Ступак Олена Валеріївна займається прийомом і оглядом пацієнтів кардіологічного профілю, спеціалізується на проведенні функціональної діагностики серця. Призначає медикаментозну терапію, виявляє протипоказання для проведення хірургічних операцій.
Кардіолог, ревматолог
Лікар вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області кардіології, ревматології. Веде консультативні прийоми ревматолога. Займається діагностикою та лікуванням захворювань серцево-судинної системи, а також патологій ревматичного характеру.
Київ пров. Будівельників, 4 (новий вихід з метро "Дарниця") м.Дарниця136м.Лісова449
Кардіолог
Доктор Сахно Віта Віталіївна проводить лікувально-діагностичні консультації пацієнтів. Застосовує методи сучасної діагностики серцевої діяльності, ЕКГ, ритмокардіографії, добовий моніторинг даних артеріальний тиск та ЕКГ за методом Холтера. Бере участь в науково-практичних конференціях, підвищує рівень навичок.
Серцево-судинний хірург
Доктор Сичов Віктор Анатолійович виконує оперативне лікування хвороб серцево-судинної системи. Проводить консультації пацієнтів перед хірургічними операціями, контролює реабілітаційний період.
Кардіолог
Лікар кардіолог вищої категорії. Надає послуги з лікування пацієнтів з ішемічною хворобою серця, артеріальною гіпертензією, різними аритміями, серцевою недостатністю, кардіоміопатією і т.д. Закінчила Тернопільський державний медичний інститут.
Терапевт
Доктор лікує широкий спектр захворювань дихальної, травної, серцево-судинної, сечовидільної систем. Виконує розшифровку результатів лабораторних досліджень. Консультує з питань вакцинації. Приймає пацієнтів з бронхітом, пневмонією, гастритом, гіпертонічною хворобою.
Терапевт
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на терапії. Проводить огляд, підбір схем лікування, ведення пацієнтів з питань кардіології, гастроентерології, захворювань дихальних шляхів, огляд перед вакцинацією; інтерпретацію результатів лабораторних аналізів. Юлія Олександрівна також проводить зняття електрокардіограм, їх розшифрування.