Лікарі реаніматологи в Києві (метро Дарниця)

Аркадий
Очень грамотный специалист, вежливый, добрый, компетентный. Все объясняет, отвечает на все, может иногда и глупые вопросы испуганных пациентов, вселяет уверенность, что все будет хорошо. Сейчас так мало врачей, способных разговаривать с больным, понимая его страдания и страхи.
02 лютого '17 г.
Сергей Николаевич
Доктор на протяжении всей терапии выполняла работу качественно, к тому же, была вежливой и неравнодушной
09 листопада '16 г.
Милая, приятная женщина, а также профессионал своего дела. Можно смело доверять ребенка в ее руки!
13 жовтня '16 г.
Екатерина
Любезный, внимательный доктор. Ему было не всё равно проблему нашего малыша!
12 жовтня '16 г.
Анестезіолог, реаніматолог
Доктор Гамалай Ірина Валеріївна спеціалізується в області анестезіології, володіє техніками епідурального, спинального, внутрішньовенного введення анестетика. Займається підтримкою життєдіяльності в відділенні інтенсивної терапії для дітей. Має навички вигодовування дітей з екстремально низькою масою при вроджених вадах серця.
Анестезіолог, реаніматолог
Лікар-анестезіолог-ревматолог спеціалізується в області інтенсивної терапії для дітей, займається респіраторної підтримкою, ентеральним і парентеральним вигодовуванням при вроджених вадах серця. Застосовує в роботі різні техніки анестезії. Володіє методиками підтримки життєдіяльності у дітей з низькою і екстремально низькою масою тіла. Відвідує тематичні семінари, конференції.