Сторінка 3. Лікарі офтальмологи в Харкові (метро Пушкінська)

Женя
Прошли с ней через огонь, воду и медные трубы)) С моей болезнью пришлось бороться долго, но главое, что благодаря Валерии Вадимовне эта борьба была в нашу пользу
13 січня '17 г.
Офтальмолог
Лікар-офтальмолог проводить комплексну діагностику, кераторефрактометрію, пневмотонометрію, кератотопографію, периметрію, візометрію, підбір окулярів, контактну біомікроскопію, оптичну когерентну томографію.
Консультація 400/600 грн.
Офтальмолог
Лікар Клименко Валерія Вадимівна спеціалізується в галузі офтальмології. Надає всю необхідну консультацію щодо стану органу зору і очного дна. Проводить офтальмоскопію очного дна, діагностуючи відхилення і запобігає можливим серйозні наслідки. Лікує астигматизм, ячмінь, блефарит, кератит, короткозоркість, далекозорість, глаукому, катаракту, пресбіопію, сліпоту і різні травми ока. Практикує хірургічне та лазерне лікування з глаукоми і катаракти. Проводить операції з видалення птерігіума. Видаляє халязіон. Проводить медикаментозне лікування.
Офтальмолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та комплексному лікуванні захворювань очей. Виконує візометрію, тонометрію, офтальмоскопію, периметрію. Лікує катаракту, глаукому, порушення рефракції, діабетичну ретинопатію. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Консультація від 400