Солодун Тетяна Іванівна

Гінеколог
Лікар першої категорії
Лікар здійснює прийом пацієнтів з гінекологічними захворюваннями. Виконує відеокольпоскопію. Проводить медикаментозні аборти, установку контрацептивного кільця, установку та видалення внутрішньоматкової спіралі. Видаляє поліпи в матці. Лікує ендометріоз, порушення менструального циклу, полікістоз яєчників.

Немає відгуків

• 1996 - закінчила Дніпропетровське базове медичне училище.
  • 2002 - закінчила Дніпропетровський національний університет.

• 2004 - пройшла інтернатуру з акушерства і гінекології в дорожній клінічній лікарні ДП «Придніпровська залізниця».
  • 2013 - ТУ «Ендоскопічна хірургія» в Донецькому національному медичному університеті ДРЦОМД.
  • 2014 - отримала сертифікат «Кольпоскопическая діагностика і лікування патології шийки матки».
  • 2018 - пройшла семінар на тему «Актуальні питання репродуктивної медицини в Україні», «Нирки та жіноче здоров'я» в Міністерстві охорони здоров'я України, НАМН України, ГО «Асоціація акушерів-гінекологів України».
  • 2019 - пройшла курс «Актуальні GuideLines гінекології, репродуктології, акушерства».
  • 2020 - семінар на тему «Менеджмент цервікальної патології. Кольпоскопія». Відеокурси від проф. Albert Singer.
  • 2020 - дистанційно-освітній проєкт «Територія жіночого здоров'я» від ГО «Асоціація акушерів-гінекологів України».