Гепатологи в Запоріжжі

Наталья Иполлитовна - очень хороший специалист. Очень помогла! Всем рекомендую!
Інна
Рекомендую, професіонал, допоміг. До Алексія Миколайовича змінила декілька лікарів, витрачені гроші, ресурси, час.
Алексей
Обращались к Наталье Ипполитовне. Благодарим за высококвалифицированную консультацию.
07 січня '17 г.
Сергей
Лечился раньше у других врачей, но Алексей Николаевич - лучший! Для него важно докопаться до сути и полностью искоренить болезнь, а не делать постоянные "примочки".
Гастроентеролог
Лікар-гастроентеролог вищої категорії займається діагностикою, терапією і профілактикою хвороб травної системи. Доктор проводить консультаційні прийоми пацієнтів зі скаргами на запори, здуття кишечника, болі після прийому їжі і іншими подібними симптомами. Надає кваліфіковану допомогу в лікуванні дисбактеріозу кишечника, цирозу печінки, гастриті, панкреатиті, холециститі. Приймає пацієнтів з виразковою хворобою шлунка, проводить профілактичні консультації на предмет попередження недуги.
Гастроентеролог
Доктор Корольова Н. І. спеціалізується на захворюваннях, пов'язаних з роботою шлунка, кишечника та інших органів травлення. Займається діагностикою гастритів, ентероколітів, панкреатитів. На основі анамнезу захворювання складає індивідуальний план лікування, проводить консультації щодо загострення хронічних недуг. Оглядає хворих з такими симптомами, як печія, нудота, біль в животі і т. П.
Гастроентеролог
Гастроентеролог вищої категорії надає послуги з лікування широкого спектру патологій травної системи. Проводить огляди пацієнтів з метою виявлення причин захворювання, при необхідності призначає УЗ-діагностику, ендоскопічні дослідження або доплерографію. На основі отриманих результатів призначає оптимальну терапію, регулярно спостерігає пацієнтів, які перебувають на лікуванні.