Шляхтина Людмила Петрівна

Гінеколог-ендокринолог, дитячий гінеколог
лікар вищої категорії
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням гінекологічних патологій. Здійснює прийом дорослих і дітей. Виконує кольпоскопію, гістероскопію, ультразвукове дослідження органів малого таза. Лікує ендометріоз, полікістоз яєчників, міоми матки, захворювання шийки матки, клімакс, гострі і хронічні інфекції. у роботі використовує сучасні методики.

Лікар працює в клініках:
Одеса вул. Академіка Корольова 33 Б р.Київський
Одеса вул. Академіка Корольова 33 Б р.Київський

Петя
Відмінний фахівець і чудова людина. Все пояснила зрозумілою, людською мовою, я з медициною зовсім не пов'язана, але повторювати мені прийшлося. Спеціаліст дійсно кваліфікований. Буду звертатися ще, та рекомендувати усім знайомим!
Лейла М.
Прийомом задоволена, все пройшло добре. Лікар дуже уважна до пацієнтів, детально розповідає інформацію і все пояснює. Про ефективність лікування, навіть мови немає, все швидко допомагає. Це говорить про компетентність лікаря.
Галина Евгеньевна
01 квітня '21р.
Людмила Петровна самый лучший специалист в Одессе. Рекомендую.

• 1997 - закінчила Одеський медичний університет ім. Н.І. Пирогова, спеціальність «Лікарська справа».

• 2020 - науково-практична Українська фахова школа «Гінекологія та репродуктивна ендокринологія(USGRE)».
  • 2020 - курси «Репродуктивне здоров’я: мультидисциплінарний підхід в безперервному професійному розвитку лікарів».
  • 2020 - курси «Гормони та здоров'я жінки».
  • 2020 - науково-практичний семінар: «Сучасні досягнення в практиці лікаря акушера-гінеколога».
  • 2020 - курси «Невкладні стани в акушерстві та гінекології».
  • 2020 - міжнародна конференція «Клінічні протоколи в гінекологічній ендокринології», Туреччина.
  • 2020 - міжнародна конференція «Експансивна хірургія в гінекології: ендометріоз.пролапс.рак».
  • 2021 - конференція «Якість життя сучасних жінок-шлях у майбутнє».
  • 2021 - підвищення кваліфікації на базі Одеського національного медичного університету «Акушерська та гінекологічна нейроімуноендокринологія».
  • 2021 - конференція «Досягнення та перспективи експериментальної та клінічної ендокринології».
  • 2022 - «Четверта українська фахова школа з гінекологічної та репродуктивної ендокринології з міжнародною участю», м. Київ.
  • 2022 - курси «Акушерство та гінекологія: нові реалії», м. Київ.
  • 2022 - курси «Antibiotic resistance stop», Національний університет охорони здоров’я ім. Щупика П. Л.
  • 2022 - курси «Ендокринна патологія у віковому аспекті», м. Харків.

• 2021 - член Міжнародної Європейської асоціації акушерів-гінекологів.