Лазерхауз, центр лазерної косметології

Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-21:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Центр лазерної косметології "Лазерхауз" спеціалізується в сфері лазеротерапії і епіляції, входить у всеукраїнську мережу однойменних профільних клінік. Медичний центр має першу категорію акредитації, всі фахівці високого рівня.

Послуги, які надаються:

• лазерна епіляція різних зон;
  • видалення Пушкова волосся;"
  • наноепіляція;
  • омолодження шкіри обличчя, шиї і декольте;
  • терапія вугрової хвороби;
  • видалення судин.

Переваги клініки - відповідність стандартам МОЗ, високий рівень обслуговування, привітний і грамотний персонал, доброзичлива атмосфера, постійні акційні пропозиції і знижки.

Місцезнаходження - пр. Центральний (Леніна), 159. До оплати приймаються кредитні карти. Відвідувачам пропонується чай, кава, безкоштовний Wi-Fi. Поруч є зручна парковка для автомобілів.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Лазерхауз, центр лазерної косметології, вартість послуг:

• Консультація косметолога
  • Лазерна епіляція вух
  • Лазерна епіляція шиї
  • Лазерна епіляція рук
  • Лазерна епіляція під пахвами
  • Лазерна епіляція білої лінії живота
  • Лазерна епіляція грудей

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Алена
03 квітня '20р.
Лазерхауз мне посоветовала подруга, она осталась очень довольна от процедуры . После чего решила попробовать и я сделать лазерную эпиляцию , две недели назад у меня была первая процедура, результат уже очень хороший ))) Сервис, я вам скажу на высоте , чисто, стерильно так же есть автомат для бахил. Девочки на ресепшене очень вежливы и внимательные ) У меня специалист Галина Алексеевна , я осталась довольна ею) Процедура безболезненная , планирую и далее посещать Лазерхауз.
Лариса
Галочка любит свою работу, оттого у нее все так хорошо получается. К ней всегда пациентов много и она со всеми приветлива, процедуры выполняет на отлично.
Я на процедуры только к Тюриной, так как знаю ее возможности и достойное обслуживание – как никак уже почти год с ней знакома. Некоторые мои колеги по работе по моему совету к ней записались, благодарят меня, нравится.
Яна
Попробовала для себя лазерную эпиляцию под руководством Оксаны Владимировны. Результаты понравились, комфортные ощущения, доктор прекрасно справилась, буду обращаться к ней еще.
Случайно узнала, что в этом центре косметолог принимает, обратилась к Галине за помощью. Мне повезло – такого специалиста не часто и встретишь. Эрудированная, аккуратная, культурная.
Зверніть увагу на інші клініки:
Кабінет психолога і психотерапевта Ліщенко Катерини спеціалізований в області сімейної та дитячої психотерапії. Прийом пацієнтів здійснює психолог, психотерапевт.
Приватний кабінет доктора Мазо Романа Борисовича на Богоявленському надає пацієнтам перелік лікувальних послуг в області андрології, дієтології, урології та сексології. Прийом здійснює лікар вищої категорії, член Міжнародної асоціації андрологів і лікарів сексуальної медицини.
Пн — Пт: 13:30-17:00
Миколаїв вул. 6-а Слобідська, 43 р.Центральний
6,7
У даному ліцензованому медичному закладі вас прийме досвідчений лікар з понад 20-річним стажем. Лікар, кваліфікований у мануальній медицині (остеопатія, прикладна кінезіологія, голкотерапія), на консультації не лише зніме ваші болі та інші симптоми, а й виявить їх корінь та надасть рекомендації для подальшого лікування.
Пт: 09:00-17:00
Приватний кабінет доктора Мазо спеціалізується на діагностиці та лікуванні урологічних захворювань, сексуальних розладів, чоловічого безпліддя та хвороб, що передаються статевим шляхом. Прийом веде лікар-уролог вищої кваліфікаційної категорії, андролог, сексолог, дієтолог.
Пн — Пт: 08:00-17:00