Сторінка 11. Лікарі в Києві (метро Житомирська)

Юрий
Дуже сподобалося, все добре було. Дуже уважний, відразу вник в проблему. І я думаю. що я її вирішу. Після сеансу у мене з'явилася така надія. Планую неодмінно прийти на повторні консультації. Спеціаліст кваліфікований! Рекомендую!
21 березеня '20 г.
Карина
Я був на прийомі у Дмитра, і з повною упевненістю можу сказати, що ціна того варта! Дмитро мене не тільки вислухав, поспілкувався і призначив лікування, але і провів зі мною дуже корисні вправи! Результат був відразу, в перший день. Дякую!
20 березеня '20 г.
Психіатр, Нарколог, психотерапевт
31 рік досвіду
Доктор Савенко Дмитро Вікторович лікар вищої категорії спеціалізується в психіатрії, психотерапії і наркології. Надає послуги в допомозі при стресах, порушеннях сну, тривоги, депресії, сімейних, міжособистісних проблемах, сексуальних розладах, зниженні маси тіла. Так само робить супровід при соматичних, психічних, психосоматичних розладах. Робить підбір індивідуальних методів лікування з урахуванням конфіденційності, анонімності, допомагає після попередніх невдалих спробах лікування.
Лікар спортивної медицини, ортопед-трвматолог, вертебролог
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні патологій хребта та суглобів. Приймає дорослих та дітей. В роботі використовує консервативні та хірургічні методики. Виконує внутрісуглобні та периартикулярні блокади. Займається реабілітацією пацієнтів після травм та оперативних втручань.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Дерматовенеролог
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань шкіри. Проводить діагностику хвороб лампою Вуда та за допомогою дерматоскопа. Здійснює прийом дорослих та дітей. Лікує лишай, псоріаз, екзему, дерматити, демодекоз та акне. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах з дерматології.
Записатися на прийомЗа місяць записано 2 пацієнта
Кардіолог
Займається діагностикою та лікуванням кардіологічних захворювань. Проводить ехокардіографію, терапію невідкладних станів. Має публікації у наукових фахових виданнях.
Записатися на прийом4 онлайн записи
Київ пр-т Перемоги, 119/121, 5 корпус 9 поверх м.Житомирська32м.Святошин247м. Академмістечко236
Ендоскопіст
Лікар здійснює ендоскопічні дослідження (гастроскопії, колоноскопії) дорослим та дітям з 10 років, бере біопсії, проводить тест на хелікобактер.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Отоларинголог
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Невролог
Викликати лікаря додому
Лікар вищої категорії, який веде амбулаторні та виїзні консультативні прийоми дорослих з порушеннями нервової системи. Проводить диференційну діагностику, лікування неврологічних хвороб, блокади, профілактику та реабілітацію пацієнтів неврологічного профілю
Записатися на прийом3 онлайн записи
Уролог, онкоуролог
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань сечовидільної та чоловічої статевої систем, а також заочеревинного простору. Приймає пацієнтів з онкологічними захворюваннями сечовидільної системи. Проводить оперативні втручання будь-якого рівня складності.
Консультація від 650 грн
Дитячий стоматолог
Спеціаліст в галузі дитячої стоматології. Займається гігієною порожнини рота, лікуванням карієсу, пломбуванням молочних і постійних зубів у дітей, герметизацією фісур. В ході роботи використовує сучасні терапевтичні методики.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Консультація бесплатно