Лікарі хірурги в Києві (метро Теремки)

Єлизавета Двойцина
Хочу висловити свою подяку ендокринологу- хірургу Белану Миколі Васильовичу! Також всій команді лікарів, анастезіологу, медсестрам і усім співробітникам КМКЕЦ, які допомогли мені у підготовці до операції і післяопераційному періоді! У своєму молодому віці (22 роки) я зіштовхнулася з проблемою утвореного вузла у щитоподібній залозі, який на пункції визначили як Bethesda 6, що є показником до хірургічного втручання. І тут дуже важливо для мене було не тільки те що це буде хірургічне втручання, а й розуміння як з цим жити далі, як лікуватись, і чи будуть якісь наслідки. На консультації Микола Васильович відповів абсолютно на всі питання які тільки могли у мене виникнути, розказав як проходитиме операція, і також морально підтримав мене, за що я дуже вдячна! Микола Васильович прекрасний фахівець і прекрасна людина! Пройшло 10 днів після операції, і я добре почуваюся, і всім хто приймає рішення стосовно лікаря раджу звернутися до Миколи Васильовича!
Шаленко Олена
Я . дуже вдячна лікарю. Белан Миколі Васильовичу, за його професійну діяльність, чуйний, відповідальний, з доброю душею, за підтримку, яка допомагає в боротьбі , з проблемами , які застали людину зненацька, і допомагає їх вирішувати. спасибі велике, ще ви є.
Наталія
Лікар дуже чудовий, уважний, і доброзичливий. Спеціаліст вищої категорії, дуже задоволена, що звернулася саме до нього.
Ирина Цай
Хочу висловити величезну подяку лікарю Хірургу – Ендокринологу вищої категорії Белану Миколі Васильовичу за оперативну якісно проведену операцію! Лікар від Бога! Дуже добрий, уважний та чуйний!! Завжди приходив і питав про самопочуття та підтримував на протязі всього часу! Після операції підтримує зв'язок і завжди підкаже з питань! Дякую Вам за ваш професіоналізм !Дякую долі що потрапила саме до Вас!
Хірург, проктолог, ендокринолог
Лікар-хірург вищої категорії — фахівець в області оперативного та консервативного лікування проктологічних, ендокринних патологій. Крім цього, лікар видаляє пухлини різних локалізацій, допомагає пацієнтам з варикозною хворобою, здійснює хірургічні маніпуляції з видалення доброякісних новоутворень м'яких тканин.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Київ смт. Глеваха, вул. Підприємницька, 10Д (при в’їзді до м. Васильків, по вул. Декабристів, навпроти буд. 332) м.Теремки15
Хірург, пластичний хірург
Спеціаліст в області пластичної та естетичної хірургії, в хірургії складних гриж передньої черевної стінки, варикозної хвороби нижніх кінцівок. Проводить пластику грудей, живота, відкриту підтяжку обличчя, блефаропластику, ліпосакцію, боділіфтінг, ліпофіллінг, отопластику, видалення грудок Біша, пластику післяопераційних рубців, інтимну пластику (Лабіопластика), герніопластика, мініфлебектомії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Уролог, Хірург
Лікар-уролог вищої категорії. Має досвід роботи в передових зарубіжних клініках. Надає консультаційні послуги в області урології та андрології. Проводить діагностику і лікування таких захворювань, як пієлонефрит, уретрит, цистит, епідидиміт, сечокам'яна хвороба, уретроцеле, варикоцеле, водянка яєчника, аденома простати, лейкоплакія сечового міхура, синдром полікістозних яєчників. Виконує установку ниркового стента, Уретероскопія, літотрипсії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Уролог, Хірург, Проктолог, Пластичний хірург
Лікар Заїка А. В., уролог, проктолог, хірург вищої категорії. Проводить високоякісні операції, в тому числі і лапароскопію, по лікуванню ендокринологічних, урологічних і проктологічних захворювань, Спеціалізується також в області малоінвазивної хірургії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Хірург, судинний хірург, флеболог
Викликати лікаря додому
Спеціаліст в області гнійної хірургії, займається лікуванням СДС (синдром діабетичної стопи), проводить всі види ампутацій на нижніх кінцівках (від дистальних фаланг пальців до стегна). Виконує ургентні абдомінальні втручання, оперативне лікування стегнових, пахових, пупкових, вентральних гриж, хірургічне лікування варикозної хвороби вен нижніх кінцівок, хірургічне лікування доброякісних утворень шкіри, шкірно-пластичні та реконструктивні оперативні втручання у лікуванні ранових дефектів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Мамолог, Онколог, Хірург, Дерматоонколог
Лікар мамолог, онколог, хірург першої категорії. Надає послуги з оперативного лікування онкологічних захворювань молочної залози, м'яких тканин, шкіри із застосуванням методик пластичної хірургії, володіє методами радіохвильової хірургії. Закінчила Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Хірург, флеболог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань венозної системи. Приймає пацієнтів з трофічними виразками, венозною недостатністю, тромбозом, варикозною хворобою та іншими патологіями. В роботі використовує консервативні та хірургічні методи. Виконує тромбектомію, мініфлебектомію, лазерну коагуляцію варикозних вен.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-27