Лікарі алергологи в Києві (метро Театральна)

Уже длительное время хожу к Вакуленко Наталье Викторовне и очень довольная ее назначениями. К тому же не могу не сказать какой она приятный человек, помимо того что профессионал своего дела.
13 липня '18 г.
Натан
Каждую весну страдаю от ужасных аллергических реакций и наконец-то нашел врача который мне действительно серьезно помог с переносимостью данной проблемы. Спасибо вам большое Наталия Викторовна! Жаль только что я вас раньше не встретил.
19 липня '18 г.
Антонина
Очень хороший врач. Всегда обращаемся с ребёнком только к ней. Умеет найти подход к ребёнку. Очень грамотные рекомендации даёт и всегда ответит на все вопросы понятно. Рекомендую!
24 травня '18 г.
Педіатр, Дитячий алерголог
Спеціалізується в області педіатрії та дитячої алергології. Лікар вищої категорії, кандидат медичних наук. Займається складанням індивідуальних графіків вакцинації, розробляє рекомендації для профілактики частих ГРВІ. До компетенції лікаря входить діагностика і лікування атопічного дерматиту, бронхіальної астми, кропив'янки, харчової алергії, непереносимості лактози.
Алерголог
Спеціалізується на виявленні та терапії алергічних патологій. Лікує пацієнтів з бронхіальною астмою, набряком Квінке, атопічний дерматит, харчової і лікарської алергією. Проводить молекулярну діагностику, ведення вагітності при алергічних розладах, спирографических дослідження.