Лікарі отоларингологи в Києві (метро Театральна)

Александра
Анна Дмитриевна очень грамотный врач. Осмотр проводит внимательно, поясняет свои действия при осмотре. Предлагает на выбор несколько видов медикаментов и объясняет какой лучше по её мнению. И результат лечения всегда прекрасный. В общении очень приятная. С таким специалисту приятно иметь дело!
20 лютого '18 г.
Ксюха
Рекомендую доктора всем, у кого проблемы с горлом. Мне очень помогло ее лечение, я надолго забыл о сворей проблеме.
21 грудня '16 г.
Дмитро
Обращалась к Немцевой для консультации. Она грамотный и рассудительный ЛОР-врач, рекомендации пригодились. Записалась на следующую неделю к Людмиле на прием, буду проходить обследование.
07 грудня '16 г.
Дарина
Врач — супер!!!
17 липня '16 г.
Отоларинголог
Лікар-отоларинголог з вищою кваліфікаційною категорією. Займається лікуванням тонзилітів, ринітів, гайморитів, отитів. Проводить видалення сірчаних пробок, промивання горла, очищення носових пазух, витяг чужорідних тіл з ЛОР-органів.
Київ вул. Круглоуніверситетська, 3/5 м.Театральна1215м.Хрещатик114
Отоларинголог
21 рік досвіду
Лікар отоларинголог вищої категорії. Надає послуги з невідкладної допомоги при травмах ЛОР-органів, виконує гайморотомію, ріносептопластика, поліпоетмоідотомію, вазотомію, володіє навичками роботи з допомогою коагуляції лазера, ендоскопічної апаратури. Закінчила Медичний інститут Сумського державного університету.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3
Отоларинголог, сурдолог
21 рік досвіду
Лікар проводить діагностичні та лікувальні маніпуляції, ендоскопічний огляд ЛОР-органів, ендоскопічні операції, невідкладну допомогу в отоларингології, септопластику.
Київ вул. Круглоуніверситетська, 3/5 м.Театральна1215м.Хрещатик114