Лікарі терапевти в Києві (метро Театральна)

Ангелина
Доктор с большой буквы! Как же Вас не хватает Зинаида Васильевна!!!
Катерина
Очень рекомендую. Александр Петрович действительно врач от Бога. Помог мне справиться с проблемами в легких и легко проходить менопаузу.
30 листопада '-1 г.
Очень хороший доктор, грамотный специалист и душевный человек, рядом с ней находясь чувствуешь тепло и мудрость, буквально “вытянула” в 2015, меня с антибиотиков, бронхиты и пневмонии отошли от меня , премного БлагоДарю Вас Зинаида Васильевна!
Наталия
Очень грамотный и тактичный доктор.Рекомендую.
10 травня '18 г.
Гомеопат, терапевт
Лікар-терапевт, гомеопат, спеціалізується на лікуванні різних патологій органів і систем методами нетрадиційної медицини, застосовує класичну гомеопатію. В роботі керується принципами лікування організму в цілому, а не окремих симптомів хвороби. Веде прийом пацієнтів, консультує, призначає курс терапії.
Гомеопат, терапевт
Доктор Васюта Зінаїда Василівна, займається лікуванням пацієнтів методами класичної гомеопатії. Веде консультативний прийом пацієнтів. Має вищу кваліфікаційну категорію в області терапії. Автор численних публікацій, веде викладацьку роботу. Учасник профільних з'їздів, міжнародних конференцій.
Гомеопат, терапевт
Лікар-терапевт, гомеопат, психотерапевт, займається лікуванням різних патологічних станів методами класичної гомеопатії. Проводить групові та індивідуальні психотерапевтичні консультації. Бере активну участь в міжнародних і національних конференціях. Входить в Українську спілку психотерапевтів.
Терапевт, Гастроентеролог
Лікар-терапевт, гастроентеролог спеціалізується на діагностиці та лікуванні хвороб терапевтичного і гастроентерологічного профілів.
Київ вул. Круглоуніверситетська, 3/5 м.Театральна1215м.Хрещатик114