Лікарі репродуктологи в Києві (метро Театральна)

Уже длительное время наблюдаюсь у этого врача. Когда решили с мужем делать ЭКО, попросила Ирину Владимировну назначить все необходимые анализы и подготовить меня к этой важной процедуре. Одно могу сказать точно, более квалифицированного специалиста я пока не встречала. Спасибо вам!
28 лютого '19 г.
Жанна
Дуже дякую Ользі Володимирівні, що не тільки призначила мені хороше лікування, але і проконтролювала його до мого повного одужання. Відчувається, що Пранова відповідально ставиться до своєї роботи!
22 грудня '16 г.
Диана
Я счастлива, что обратилась к Ольге Владимировне! Теперь я снова чувствую себя женщиной!
11 липня '16 г.
Акушер-гинеколог, Гинеколог, Репродуктолог
Лікар - акушер-гінеколог, репродуктолог, фахівець в області вирішення проблем безпліддя і невиношування вагітності (репродуктолог), займається лікуванням в області ендокринної гінекології, лікування запальних захворювань органів малого таза, гірудотерапії в гінекології, патології шийки матки, ведення вагітних високої групи перинатального ризику. Володіє класичними і малоінвазивними методиками хірургічного лікування органів малого таза, УЗД в гінекології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Київ вул. Авіаконструктора Антонова, 2б (житловий комплекс "Шервуд") м.Університет4728м.Вокзальна3216
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар-акушер-гінеколог, репродуктолог, проводить консультації пацієнтів з питань здоров'я жіночої репродуктивної системи. Володіє навичками ультразвукової діагностики органів малого таза. Проводить підготовку до ЕКЗ. Надає консультативну допомогу під час вагітності. Займається лікуванням різних захворювань шийки матки, ендометріозу, ЗПСШ, неспецифічних запальних процесів. Консультує з питань гормональної контрацепції, клімаксу, порушень менструального циклу.