Лікарі гінекологи (Гінеколог-ендокринолог) в Києві (Подільський район)

Больше всего в жизни боялась стоматологов и гинекологов. К гинекологу пошла, когда дальше тянуть уже было некуда. Какое счастье, что я попала к Наталии Константиновне! С ней мне ничего не страшно. Приятный человек и сомнений в ее профессионализме у меня нет. Я даже удаление полипов перенесла спокойно.
04 березеня '19 г.
Захотелось написать про Екатерину Игоревну, может быть мой опыт пригодится другим девушкам. Первое впечатление самое правильное- умная, успешная, знающий специалист.Она четко и правильно поставила мне диагноз и самое главное нашла причину моего заболевания. После небольшого хирургического вмешательства, которое Соколова делала сама мне и лечения гормонами, я могу иметь детей! Благодарю Вас!
11 квітня '18 г.
11 квітня '18 г.
Алина
Лишь благодаря Соколовой удалось получить правильный диагноз и выяснить, что причина моей болезни в гормональных нарушениях. Екатерина Игоревна прописала мне хорошее лечение, уже появились обнадеживающие результаты. Спасибо!
25 лютого '17 г.
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог, УЗД-фахівець
Катерина Ігорівна є провідним фахівцем у питаннях ведення вагітності, порушень менструального циклу, запальних захворювань жіночих статевих органів, патології шийки матки, кліматичних розладів. Проводить роздільно-діагностичне вишкрібання, стимуляцію овуляції, інсемінацию, офісну гістероскопію, консультації з питань контрацепції, ведення жінок з міомою матки, ендометріозом, поліпозомендометріей. Надає послуги з виявлення причин і лікування безпліддя, лікування ендокринної патології у гінекології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Лікар-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії надає ряд лікувальних діагностичних послуг при недугах, що вражають органи жіночої сечостатевої системи. Спеціалізується на патологіях матки. Кандидат медичних наук, консультує як гінеколога-ендокрінілога, лікує безпліддя у жінок. Проводить діагностику за допомогою ультразвукових технологій. Веде вагітних. Виконує оперативні втручання з видалення поліпів.