Сторінка 3. Лікарі гінекологи (Акушер-гінеколог) в Києві (Печерський район)

Лёля
Я попала к Марине Сергеевне по скорой помощи с угрозой выкидыша на маленьком сроке.Этого малыша мы ждали 17 лет !!! Врач быстро сообразила и назначила мне лечение .Я неделю кровила но не теряла надежды , что всё обойдётся!!! Марина Сергеевна всегда была на связи в любое время неважно утро , вечер !!! Всегда внимательная, очень чуткая и приятная ВРАЧ!!!! Я много повидала врачей , но такого ВРАЧА впервые !!!! Она просто молодец , мастер своего дела !!! Я рада что попала именно к ней и верю что выношу своего малыша ведь у меня есть такой хороший врач !!!!
30 листопада '-1 г.
Очень хороший врач! Наблюдаюсь у него больше 3х лет и всем советую.
11 травня '18 г.
Марина Сергеевна внимательно и индивидуально относится к каждой проблеме Ее профессионализм удивительно сочетается с человечностью. У меня были сбои в менструальном цикле. Так она быстро сориентировалась и назначила очень эффективные препараты, которые справились с проблемой быстро и эффективно.
08 квітня '17 г.
Я пришла к гинекологу на обычный профилактический осмотр ничего не подозревая о том, что беременна. Врач бережно осмотрела меня и радостно преподнесла мне эту новость. Первая беременность у меня было сложная, но вместе с Мариной Сергеевной я ее доносила до срока и родила здоровую девочку. Сейчас я могу доверить ведение беременности только Марине Сергеевне, человеку, которому я безраздельно доверяю.
22 квітня '17 г.
Акушер-гинеколог
Гинеколог, акушер-гинеколог. Ведет консультативные приемы, проводит профилактические осмотры, предоставляет услуги по диагностике и лечению различных заболеваний женской репродуктивной системы, в частности, воспалительных, осуществляет ведение беременных. Выполняет УЗИ органов малого таза, молочных желез, кольпоскопию. Дает рекомендации по предупреждению и коррекции гинекологических и акушерских патологий.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Акушер-гінеколог вищої категорії, надає повний спектр послуг, пов'язаних з діагностикою та терапією порушень репродуктивної системи жінок. Проводить обстеження на предмет запальних процесів в органах малого таза, володіє технікою УЗД. Займається акушерством, допомагає вагітним жінкам з підготовкою до майбутніх пологів. Приймає пацієнтів з ерозією шийки матки і іншими недугами запального характеру. У медичній практиці широко використовує метод озонотерапії.
Київ вул. Шовковична, 34в р.Печерський
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар акушер-гінеколог, фахівець УЗД-діагностики, спеціалізується на виявленні патологій розвитку репродуктивної системи у дітей та підлітків, здійснює УЗД органів малого таза, усуває запальні процеси, які в подальшому можуть призвести до безпліддя. Звертатися до фахівця потрібно, якщо не настає менструація до 14-15 років або починається раніше 11 років, занадто хвороблива менструація, занадто раннє або запізніле поява первинних статевих ознак, синехії статевих губ і інші патології.
Київ вул. Шовковична, 34в р.Печерський
Акушер-гінеколог
21 рік досвіду
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Спеціалізується на лікуванні хронічні запальні захворювання органів малого таза, захворювання шийки матки, пухлини органів малого таза, порушення менструального циклу. Закінчила Донецький медичний університет ім. М. Горького.
Київ вул. Старонаводницька, 13 (прим. 126 В в бук.А, секція Д) м.Печерська65м.Звіринецька1410м.Палац Україна3117
Акушер-гінеколог
Лікар-акушер-гінеколог займається прийомом і оглядом пацієнтів, діагностує і призначає лікування гінекологічних захворювань. Володіє технікою кольпоскопії, кріотерапії, вакуум-аспірації. Консультує з питань контрацепції, встановлює і видаляє ВМС. Виконує забір біологічного матеріалу для клінічних досліджень.
Київ вул. Кіквідзе, 28а м.Звіринецька102м.Видубичі2013