Казан Анастасія Миколаївна

Дитячий офтальмолог
Лікар першої категорії
Лікар займається діагностикою та лікуванням офтальмологічних захворювань у дітей. Проводить корекцію аномалій рефракції. Лікує амбліопії, косоокість, астигматизм, міопію і інші патології очей. Надає допомогу при травмах очей різного походження. В роботі використовує сучасні та традиційні методики.

Марічка
Лікар була дуже уважна до дитини. Все зробила, дала мені рецепт на ліки, вони дуже допомогли. Я залишилася дуже задоволена і професійними якостями, і особистісними. Приділили достатньо уваги, надали кваліфіковану допомогу. Я всім задоволена.
Alex
Отримали детальну консультацію. Нашу дитину добре оглянули, все прокоментували та відповіли на всі наші запитання. Ми дуже задоволені прийомом. Спасибі величезне цьому чудовому спеціалісту. Будемо звертатися лише до неї! Дякую!

• 2018 р. — Київський медичний університет ім. О. О. Богомольця, офтальмологія.