Гавриляк Ірина Василівна

Офтальмолог
Лікар другої категорії
Лікар офтальмолог другої категорії. Спеціалізується на лікуванні, таких захворювань як катаракта, кератит, кон'юнктивіт, астигматизм, блефарит, дегенерація рогівки, іридоцикліт та інших.
Київ вул. Старонаводницька, 13 (прим. 126 В в бук.А, секція Д) м.Печерська65м.Звіринецька1410м.Палац Україна3117

23 травня '17р.
Замечательный врач! Спасибо огромное за доброжелательное, квалифицированное, добросовестное выполнение своей работы!!!
Дмитрий
Ирина Васильевна приятно удивила меня доброжелательным и участливым отношением. Как показало мое лечение, Гавриляк прекрасно ориентируется в современных методах лечения. Рад был познакомиться с этим доктором!
Орися
Ирине Васильевне мои наилучшие пожелания и большое спасибо за терпение, внимание, добросовестное отношение к работе! Она прекрасный врач-офтальмолог, мне очень помогла.
Женя
Врач переживает за пациентов, не назначает лишних дорогостоящих процедур. Я довольна приемом.
Катерина
Дуже хочеться подякувати лікарю це лікар яка любить свою роботу і дуже хорошо її виконує одним словом лікар від Бога більше нам таких лікарів.
Ірина
До Ірини Василівни я потрапила випадково, у просто в жахливому стані після лікарів однієї з найвідоміших приватних клінік. Ситуація була в тому що я абсолютно здорова людина вирішила позбутися окулярів і зробила корекцію зору. Складність виявилась в тому що лазер зір мені покращив, АЛЕ! очі у мене не загоювались. Дійшло до того що три тижні поспіль на моїх очах були ерозії рогівки, лікарі клініки в якій я зробила операцію, не могли це вирішити. Що вони тільки не робили ..змінювали препарати, дорогі, дешеві...очі не заживали. Увесь цей час я відчувала адський біль. Тоді мені пощастило звернутися до Ірини Василівни...яка призначила мені лікування під час якого через три дні вдалося зробити неможливе (на відміну від інших чотирьох лікарів на чолі з головним) очі перестали боліти і почали загоюватися. Як таке може бути??? Ірина Василівна, Ви справжній професіонал! Також чуйна, хороша людина. Я дуже вдячна Вам за допомогу. Дякую! З повагою, Ірина П.

• 2010 р. — Національний медичний університет ім. O.O. Богомольця;
  • 2012 р. — інтернатура на базі Олександрівської клінічної лікарні м.Києва.

• 2011 р. — лазерні курси на базі кафедри офтальмології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця;
  • ТУ по темі — Контактна корекція зору.