Кудрина Наталья Геннадьевна

врач второй категории

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Регенераторна, 4 (корп. 8/2) м.Дарниця4210м.Лівобережна318

Светлана Алексеевна
Проблемы с лишним весом у меня уже давно. Но обратиться к специалисту я решила совсем недавно по рекомендации подруги, которая с успехом прошла курс лечения в Натальи Кудриной. Я рада, что тоже к ней обратилась. Ведь мой вес уже пришел в норму, теперь обновляю себе гардероб на два размера меньше.

• 2010 р. — Ендокринологічний науковий центр, спеціальність: ендокринологія, Москва.
  • 2008 р. — Дніпропетровська державна медична академія, лікувальний факультет, м. Дніпро.

• Проходження клінічної ординатури за фахом ендокринологія на базі ендокринологічного наукового центру (м. Москва), з подальшим підтвердженням сертифіката спеціаліста в ХМАПО (м. Харків).
  • Курси "Організація і проведення школи навчання хворих на цукровий діабет", м. Москва, посвідчення №2681 (2009 р., 1 місяць).
  • Курси "Організація і проведення школи навчання хворих на ожиріння" (2009 р., 1 місяць).
  • Сертифікат про проходження навчання в школі "Сучасні аспекти патогенезу, діагностики та лікування захворювань молочних залоз" (2009 р.).
  • Сертифікат про проходження навчання в школі "Ендокринні аспекти контрацепції" (2009 р.).
  • Сертифікат про проходження навчання в школі "Планування і ведення вагітності у хворих з ендокринною патологією" (2009 р.).
  • Сертифікат про проходження навчання в школі "Ведення менопаузи у жінок з ендокринними захворюваннями" (2009 р.).
  • ТУ "Серцево-судинні ускладнення у хворих на цукровий діабет "(2015 р.).