Сторінка 372. Приватні лікарі в Києві

Роберт
Хороший стоматолог. Була у неї на прийомі. Так як працює Яна Ігорівна, не працює жоден стоматолог яких я знаю. Все чітко, та кваліфіковано. Одразу помітно що вона справжній професіонал своєї справи. За потреби прийду повторно. Дякую!
11 лютого '20 г.
Лидия И.
Мені потрібно було видалити хворий зуб, який дошкуляв мені вже досить тривалий час. Звернулася з цим проханням до Яни Ігорівни. Вона провела огляд, зробила ефективну анестезію та провела саме видалення. Все пройшло чудово. Рекомендую!
13 березеня '20 г.
Кирилл
Сдавала мазок, потом проходила лечение у доктора Юрченко. Хороший врач, рекомендую подругам при случае.
02 грудня '16 г.
Лана
Понравилось, как быстро и качественно провела диагностику
09 вересня '16 г.
Стоматолог
Лікар спеціалізується на лікуванні карієсу, пульпіту, стоматиту, пародонтиту, пародонтозу. Займається художньою реставрацією зубів, відбілюванням зубів. Виконує типове та атипове видалення зубів. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Гінеколог, УЗД-фахівець
21 рік досвіду
Гінеколог Юрченко Ірина Олександрівна спеціалізується на дослідженні та лікуванні захворювань, що протікають в жіночій статевій системі. Надає всю необхідну консультацію щодо стану здоров'я жінки, можливих відхилень і способів по їх усуненню. Бере мазки на виявлення онко-захворювань і інших пухлин. Проводить лікування запальних захворювань, міоми матки, ольпіта, ендометриту, ендометріозу. Спеціалізується на проведенні УЗД матки. Спостерігає вагітних і робить УЗД на всіх термінах вагітності. Лікує генітальний герпес сучасними методами.
Психотерапевт, Рефлексотерапевт, Психіатр
Доктор Шавлукевич Ната Ярославівна спеціалізується в області психіатрії, голкорефлексотерапії, гомеопатії. Має вищу категорію кваліфікації. Займається лікуванням розладів нервової системи, обсесивно-компульсивних і депресивних проявів, вікових змін в психіці. Діагностує різні залежності. В роботі застосовує техніку психотерапії, голковколювання, лікарські трави.
Київ вул. Кіквідзе, 28а м.Звіринецька102м.Видубичі2013
Невролог
Лікар-невропатолог, займається діагностикою та лікуванням пошкоджень ЦНС і ПНС. В роботі використовує методи реоенцефалографія і електроенцефалографії, на підставі яких визначає наявність захворювання і призначає відповідне лікування.
Отоларинголог
Доктор Подзігун Наталія Володимирівна надає консультації і подальше лікування пацієнтам із захворюванням ЛОР-органів. Крім огляду та лікування, доктор також виконує ряд терапевтичних процедур, таких як промивання пазух носа, обробка слизової, видалення стороннього тіла і сірчаних пробок з носа. Проводить лікування гаймориту, синуситу, аденоїдів, отиту. Також лікує захворювання гортані і глотки, ангіну, фарингіт, ларингіт і тонзиліт.
Київ м. Вишгород, пр-т Шевченка, 9
Лікар ЛФК
Доктор Титаренко Олена Валентинівна надає послуги інструктора з лікувальної фізкультури. Займається профілактикою і лікуванням цілого ряду захворювань, хронічних захворювань хребта, ендокринної та серцево-судинної систем. Завдяки різним вправам і процедурам сприятливо впливає на органи і системи організму людини.
Київ пров. Будівельників, 4 (новий вихід з метро "Дарниця") м.Дарниця136м.Лісова449
Инструктор ЛФК, Реабилитолог
Врач лечебной физкультуры, реабилитолог, использует классические методы в лечении у пациентов различных патологий (отдышка, ожирение, невроз, стресс, нарушение осанки, радикулит, остеохондроз, боли в позвоночнике и суставах). Оказывает помощь больным в посттравматической терапии, после перенесенных инфарктов и проведенных операций. Бордаков Руслан Леонидович составляет индивидуальные программы лечения болезней кифоза, сколиоза. Уделяет большое внимание вопросам профилактики респираторных заболеваний (бронхита, астмы).
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Київ вул. Митрополита Андрія Шептицького, 5 м.Лівобережна1540
Офтальмолог, ретинолог
Доктор Романюк Олена Сергіївна - офтальмолог, ретинолога. Досвід роботи 9 років. Лікар першої категорії спеціалізується на захворюваннях органів зору. Проводить корекцію вроджених і набутих патологій. Розробляє індивідуальні схеми терапії і профілактичні заходи. Лікар надає допомогу в приватному порядку за попереднім записом.
Дитячий невролог
Діагностика та лікування неврологічних захворювань у дітей.
Київ м. Васильків, вул. Соборна, 66
Алерголог
Проводить діагностику і лікування алергічних захворювань, корекції імунних захворювань, виявлення супутніх алергію навантажень вірусами, грибками, гельмінтами, лікування і супровід АСИТ (аллергенспеціфіческая імунотерапія виявленим алергеном), а так само симптоматична терапія. Приймає дітей і дорослих. Лікар народної нетрадиційної медицини
Київ м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 14 Ж