Сторінка 365. Приватні лікарі в Києві

Доктор отлично смотрит на УЗИ, ничего не пропускает. Рекомендую обращаться.
08 вересня '16 г.
София
Мне доктор понравилась. И я очень ей благодарна за помощь.
15 вересня '16 г.
Алексей
Стоимость диагностики оправдана ее информативностью и точностью. Рекомендую.
14 серпня '16 г.
Антонина
Все понравилось, теперь буду приходить на приемы регулярно)
29 липня '16 г.
Косметолог
Лікар-косметолог спеціалізується в області сучасної лазерної косметології зокрема інноваційний діодний лазер Light Sheer. Проводить різні процедури лазерної косметології.
УЗД-фахівець
Лікар УЗ-діагностики і багатопрофільний хірург надає послуги ультразвукових досліджень органів травної, сечовидільної та статевої систем. Також за допомогою сучасних технологій діагностує недуги сечового міхура і м'яких тканин.
Психоаналітик
Лікар-психоаналітик проводить групові та індивідуальні сеанси психоаналізу, допомагає у вирішенні особистісних проблем дорослих і підлітків, веде сімейну терапію для пар. Постійно удосконалюється в професії, відвідує профільні тренінги і семінари. Складається в Українській Асоціації психоаналізу.
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 12 Е м.Оболонь155м.Мінська196
Ендоскопіст, хірург
Лікар-ендоскопіст вищої кваліфікаційної категорії, хірург, спеціалізується в області ранньої діагностики захворювань травної і дихальної систем. Виконує малоінвазивні ендохірургічні операції. Пройшов стажування за кордоном. Має вчений ступінь, кандидат наук в області медицини. Автор 30 наукових робіт.
Ендоскопіст, хірург
Лікар-ендоскопіст першої категорії, хірург, спеціалізується на різних методиках діагностики і лікуванні верхніх дихальних шляхів, трахей, бронхів, шлунково-кишкового тракту. Проводить малотравматичні ендохірургічні втручання. Веде наукову діяльність, кандидат медичних наук. Автор 5 патентів, 25 наукових робіт.
21 рік досвіду
Доктор Кравцова Леся Олександрівна спеціалізується на УЗ-діагностики, має другу кваліфікаційну категорію. Виконує УЗД внутрішніх органів і систем, дуплексне сканування судин. Удосконалює професійні навички на профільних конференціях і міжнародних семінарах.
Функціональний діагност
Лікар-діагност спеціалізується в області функціональних досліджень та ехокардіографії. Працює на ультразвукових системах різних виробників. Виконує моніторинг ЕКГ і АТ за методом Холтера. Бере активну участь в науково-практичних конференціях.Врач-діагност спеціалізується в області функціональних досліджень та ехокардіографії. Працює на ультразвукових системах різних виробників. Виконує моніторинг ЕКГ і АТ за методом Холтера. Бере активну участь в науково-практичних конференціях.
Кардіолог
Доктор Сахно Віта Віталіївна проводить лікувально-діагностичні консультації пацієнтів. Застосовує методи сучасної діагностики серцевої діяльності, ЕКГ, ритмокардіографії, добовий моніторинг даних артеріальний тиск та ЕКГ за методом Холтера. Бере участь в науково-практичних конференціях, підвищує рівень навичок.
УЗД-фахівець
Доктор Адаменко Оксана Володимирівна спеціалізується на проведенні ультразвукової діагностики внутрішніх органів, серця, судинної системи, головного мозку. Володіє навичками лікаря анестезіолога-реаніматолога.
Серцево-судинний хірург
Доктор Сичов Віктор Анатолійович виконує оперативне лікування хвороб серцево-судинної системи. Проводить консультації пацієнтів перед хірургічними операціями, контролює реабілітаційний період.