Майдент (Mydent), стоматологічна клініка

Пн — Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-18:00 Н: 09:00-18:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Стоматологічна клініка "Mydent" надає широкий спектр послуг з діагностики і терапії зубного ряду, відновлює його цілісність. Лікарі центру пройшли навчання, удосконалюють свої навички на тематичних курсах, семінарах.

Послуги, які надає стоматологія:

• консультація фахівця, профілактичний огляд;
  • рентгенографія;
  • ультразвукова гігієна ротової порожнини;
  • чистка зубного нальоту;
  • кюретаж пародонтальних кишень;
  • офісне і домашнє відбілювання;
  • лікування карієсу;
  • естетична реставрація;
  • ендодонтія;
  • дитяча стоматологія;
  • ортопедія зуба;
  • комп'ютерне моделювання;
  • незнімне протезування і знімні протези;
  • імплантація;
  • хірургічне втручання;
  • лазеротерапія;
  • фотометрія;
  • корекція і брекет-системи;
  • максілятор.

Переваги клініки - залучення дитячих фахівців, комфортне перебування, застосування сучасних технологій і матеріалів, компетентний персонал, індивідуальний план терапії, первинна консультація безкоштовно.

Місцезнаходження - вул. Драгоманова, 40-Е.

Обладнання

• Stern Weber s320TR (стоматологічна установка);
  • Picasso Lite (для проведення хірургічних втручань без кровотеч);
  • Beyond Polus (для рівномірного відбілювання зубів);
  • Diox 620 (рентген-апарат);
  • VistaScan mini easy (виробляє багаторазові рентгенівські знімки на плівку).

Майдент (Mydent), стоматологічна клініка, вартість послуг:

дивитися усі ціни

• Офісне відбілювання зубів BEYOND POLUS (США) (2 щелепи) 6 500
  • Установка імплантата Megagen (Корея) | JD (Італія), навігаційний шаблон, формувач ясен, абатмент та коронка із цирконію 52 000
  • Установка імплантата Straumann (Швейцарія), навігаційний шаблон, формувач ясен, абатмент та коронка із цирконію 68 200
  • Імплантація "all in 4" JD (Італія) разом з тимчасовим протезом під медикаментозним сном (реабілітація беззубих щелеп) 1 щелепа 160 000
  • Імплантація "all in 4" JD (Італія) разом з тимчасовим протезом під медикаментозним сном (реабілітація беззубих щелеп) 2 щелепи 300 000
  • Синусліфтинг (відкритий метод) включно з біоматеріалом від 45 500
  • Виготовлення коронки /вкладки /вініра керамічного e.max, ZrO2 (знеболення, сканування щелеп, тимчасова коронка та фіксація) 23 400
  • Виготовлення коронки на імпланті Megagen AnyRidge (Корея) або JDental (Італія) цирконієвої разом з абатментом та фіксацію коронки 24 050
  • Виготовлення коронки на імпланті Straumann (Швейцарія) цирконієвої разом з абатментом та фіксацію коронки 27 100
  • Протезування на імплантах JDental (Італія) по системі All in 4 TELIO (титанова балка та композитні зуби) 189 750
  • Протезування на імплантах JDental (Італія) по системі All in 4 ZIRCON (титанова балка та цирконієві зуби) 244 950
  • Курс лікування на елайнерах (капи) Invisalign, США 299 000
  • Лікування самолігуючою металевою брекет-системою Damon Q2 (2 щелепи) 72 000
  • Лікування самолігуючою естетичною брекет-системою Damon Clear2 (2 щелепи) 82 000
  • Лікування індивідуальною цифровою брекет-системою Insignia (2 щелепи) 170 500
  • Корекція брекет-системи 2 200
  • Видалення зуба (рентген знімок, знеболення, колагенова губка, накладання швів) 4 000
  • Видалення зуба мудрості атипове (рентген знімок, знеболення, колагенова губка, накладання швів) 5 800
  • Видалення зуба мудрості (рентген знімок, знеболення, колагенова губка, накладання швів) 4 850
  • Апікальна мікрохірургія під мікроскопом (3Д знімок, знеболення, застосування біокераміки, колагенова губка, накладання швів) від 22 900
  • Закритий скейлінг та рут-пленінг (1 сегмент), складання пародонтальної карти, комплексна гігієна ротової порожнини 6 350
  • Закриття рецесії ясен (в області 1-го зуба), захисна капа 13 750
  • Герметизація фісур від 1 000
  • Лікування карієсу (художня реставрація фронтального зуба) 4 800
  • Лікування карієсу (художня реставрація бічного зуба) 4 400
  • Лікування каналу зуба (пульпіта) під мікроскопом, тимчасова пломба від 4 900
  • Повторне лікування каналу зуба під мікроскопом, відновлення культі зуба під протезування від 8 250
  • Надання невідкладної швидкої допомоги 1 300
  • Медикаментозний сон (дорослий), 1 година 3 000
  • Медикаментозний сон (дитячий), 1 година від 4 000

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
16 квітня '21р.
Анна Андреевна, просто шикарный доктор, спасибо большое за вашу работу❤️ребенок совсем перестал бояться стоматологов благодаря вашему подходу
Андрей
Классный ребенку понравилось
Диана
Я уважаю работу стоматолога Кристины Федоровны. Она с большим терпением относится к самым требовательным маленьким пациентам. Мои дети совсем не бояться идти к ней на прием. Лечит зубы качественно, все пломбы стоят на месте.
Тоня
З зубами у мене проблем немає, завдяки Ользі Брониславівні. Вона все вилікувала за кілька місяців. Останній раз я зверталася до неї за відбілюванням. Результатом натішитися не можу. Вона дуже кваліфікований стоматолог. Тепер мені хочеться частіше посміхатися, щоб люди теж оцінили мої зубки.
С детства у меня зубы не очень хорошие, поэтому боялась, что в период беременности обязательно будут проблемы с зубами. Так и случилось. Подруга посоветовала обратиться к Анне Викторовне. Доктор назначила грамотное лечение и успокоила, что все будет хорошо. Очень редко попадаются такие отличные врачи, знающие свое дело!
Карина
Давно решила, что необходимо ставить брекет-систему, но все оттягивала этот момент. Нужно было найти грамотного специалиста и вот совершенно случайно попала на прием к Дине Юрьевне. Врач выполнила осмотр ротовой полости и зубов, сказала, что нужно подлечить, направила на рентгенографию. Надеюсь, скоро буду с брекетами. Услугами врача довольна.
Валя
Хотелось бы выразить огромную благодарность Максиму Андреевичу и его ассистентке за то, что они спасли мой зуб, а главное - спасли меня от зубной боли! Очень боялась идти к стоматологу, но переживала зря. Со следующими зубами только к этому врачу!
Рута
Екатерина Юрьевна реставрировала мне зуб, после неудачно съеденной порции ребрышек у меня откололся кусочек зуба. Я переживала ужас как, но спасибо современной медицине и проблему удалось исправить. За прекрасной улыбкой все к доктору Ревенок.
Ника
Я очень ответственно подхожу к вопросам касательно здоровья, потому стараюсь врачей посещать для профилактики, чтобы не было потом запущенных заболеваний. Так и с Катериной Юрьевной, благодаря ей я знаю, что мои зубы в полном порядке, не нужно никаких пломб и так далее.
Жанна
У меня раскрошился зуб, стал болеть по ночам, чай пить не могла. Стала искать зубного. Прочитала отзывы, решила довериться Зяблицеву. Не пожалела! Доктор расспрашивал меня о состоянии рта, что беспокоит вообще, где и как болит зуб, какого результата я хочу от лечения. Честно, ни разу не встречала со стороны врачей такого внимательного отношения. Спасибо
Віталій
18 квітня '18р.
Вже давно тут були, останній раз приводили меншого сина. Нас прийняли спокійно без зайвої метушні та черг, все згідно з записом. Лікар з розумінням поставився до остаху сина, та зміг його вмовити на обстеження та лікування. Ми з дружиною були в захваті, адже у нас такі вмовляння завершувались істерикою. Від прийому залишились одні приємні враження. Дякуємо!
Влада
09 квітня '18р.
Хочу оставить свой отзыв о клинике MyDent, которая тепло меня встретила и где предоставляют качественный сервис ! MyDent соединяет в себе профессионализм сотрудников и красивый интерьер, ты не ждешь под кабинетом и не трусишься от страха, ты релаксируешь! От всего сердца советую, если вам нужно качественные стоматологические услуги и компетентный зубной врач, то вам в клинику MyDent!
Вероника
09 квітня '18р.
Что значит быть хорошим стоматологом? Хорошему врачу я могу доверить лечить зубы своего ребенка, могу доверить лечить свои зубы (а я ужасно боюсь бор. машинку), хороший доктор всегда подберет слова и знает, как тебя успокоить. А знаете где можно найти хорошего стоматолога? Идите в клинику MyDent все отличные стоматологи водятся там! Даже не сомневайтесь.
Вікторія
Доброго дня! Ділюся з вами своїми враженнями від стоматології нового покоління Mydent. Я була вражена, адже якщо порівнювати з державною лікарнею, то небо і земля. Ні тобі черг, ні криків, все цивільно, чітко і лаконічно. Наступного разу, я без сумніву скористаюсь послугами цієї клініки знову, чого і вам раджу.
Александр
Отличная клиника! Огромное спасибо докторам – они в буквальном смысле меня просто спасли. Долго мучился от боли, дотянул, что уже щека распухла, уж очень не хотелось идти к стоматологу. Когда я уже пришел такой красивый, мне сказали, что проблема с зубами мудрости и нужно удалять. Короче пол часа, и минус два зуба. Вот это я понимаю самые быстрые стоматологи на диком западе!) Спасибо!
Катя
Так уж Боженька пошутил над моим характером, что в кабинете стоматолога я перевоплощаюсь в истеричку:) Потому для меня важна адекватность доктора и умение заболтать беспокойного пациента. Своего доктора я отыскала в Май Дент. Спасибо Максиму Андреевичу, постоянно хожу только к нему!
Виктория Чучина
Очень довольна услугами клиники, отзывчивый внимательный персонал, отличная работа и подход врачей. Отдельное большое спасибо за терпение и выдержку врачу Анне Викторовне!
Великолепная клиника,профессионалы своего дела,цена -качество !Посещаем всей семьей и рекомендуем знакомым!Спасибо ,что Вы есть
Отличная клиника, современное оборудование, хорошие доктора, цены лояльные.
Зверніть увагу на інші клініки:
Oxford Medical (Оксфорд медікал) Київ на вул. Предславинська - медичний заклад для дорослих і дітей. Медичний центр входить в мережу однойменних клінік, представлених в Україні. У штаті установи переважно лікарі вищої та першої кваліфікаційних категорій.
Пн — Пт: 08:00-21:00 Сб: 08:00-21:00 Н: 08:00-21:00
Київ пр-т Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 8 (корп. 4) м.Оболонь23 4 м.Почайна33 8
Медичний заклад “Мати та дитина” - це спеціалізована клініка, яка займається лікуванням та підтримкою жіночого репродуктивного здоров'я. Почав функціонувати у 2013 році. Серед перших пріоритетів установи – ДРТ.
Пн: 09:00-17:00 Вт: 09:00-17:00 Ср: 09:00-17:00 Пт: 09:00-17:00
Київ вул. Героїв полку Азов (Малиновського), 28 м.Оболонь7 4 м.Почайна29 8
Сучасна медична лабораторія "Нова діагностика" на метро Оболонь відноситься до великої мережі лабораторій, виконує всі види діагностичних досліджень. Деякі види досліджень є унікальними, робляться тільки в цій мережі.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
Сучасна клініка відновлення зору "Візіум" на Позняках відноситься до мережі офтальмологічних клінік, займається лікуванням і діагностикою органів зору у дітей і дорослих. У клініці працюють офтальмологи, офтальмохірурги, лікарі-ретинолога, що мають вищу і другу кваліфікаційну категорію, кандидати наук в галузі медицини.
Пн — Пт: 10:00-20:00 Сб: 10:00-18:00 Н: 10:00-18:00