Кабінет загального хірурга, хірурга-ендокринолога Гоголенко В. І.

8.1

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Приватний кабінет доктора Гоголенко Володимира Івановича здійснює прийом та консультування пацієнтів з такими захворюваннями: грижі, варикоз нижніх кінцівок, поліпи жовчного міхура, кісти шиї, гінекомастія, токсичний зоб. Прийом веде хірург вищої кваліфікаційної категорії. Пацієнтам надані послуги:

• консультація фахівця;
  • обстеження хірургічних хворих;
  • оперативне лікування захворювань;
  • хірургічне лікування патологій щитовидної залози;
  • лапароскопічна холецистектомія;
  • видалення утворень м'яких тканин.

Можливий виїзд лікаря додому до пацієнта. Лікування здійснюється щадними малотравматичними методами. Застосовуються сучасні методики та технології оперативного лікування.

Приватний кабінет доктора Гоголенко Володимира Івановича - це уважне ставлення до пацієнтів, максимальна інформативність, дотримання правил асептики і антисептики.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Кабінет загального хірурга, хірурга-ендокринолога Гоголенко В. І., вартість послуг:

• Консультація хірурга 300
  • Консультація хірурга на дому 700
  • Консультація ендокринолога 300
  • Консультація ендокринолога вдома 500

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Дарья
Владимир Иванович отличный специалист, знающий свое дело. Оперировал сестре щитовидную железу, удалял узлы. Все прошло хорошо, после операции назначил прием лекарственных препаратов. Вовремя обследуйтесь у хороших специалистов, чтобы не запустить болезнь. А лучше никогда не болейте!!!
Алена
27 квітня '18р.
Обратилась к врачу за консультацией. Выслушал мои жалобы, собрал полную картину происходящего и дал стоящие рекомендации. Все четко и по делу, никаких лишних рассуждений о жизни.
Саша
08 квітня '18р.
Моя щитовидная железа «радует» с самого детства. Постоянно наблюдаются сбои, что сказывается на общем состоянии. Я очень долго искал человека, который реально мне поможет. Нашел его в лице Владимира Ивановича.
Дима
Токсический зоб весьма неприятное патологическое состояние. Оно мешает нормально жить, питаться, дышать и радоваться обыденным вещам. Справиться с проблемой без помощи профессионала, невозможно. Я нашел опытного врача, Владимир Иванович мне очень помог.
Никита
Владимир Иванович, вы профессионал своего дела. У скольких врачей я был, но никто не смог мне помочь. Но вы не прошли мимо, и согласились. Я безмерно вам благодарен за терпение и труд!
Вова
В шее обнаружили кисты, решил доверить вопрос их ликвидации специалисты. По отзывам знакомых отправился к Владимиру Ивановичу. Он провел осмотр, направил на дополнительное обследование. Лечение было незамедлительным. Спасибо за оперативность.
Маша
Пришла в частный кабинет к Гоголенко с запущенной формой варикоза. Мне казалось, в этом случае уже ничего не поможет. Врач нашел способ облегчить состояние, назначил подходящую терапию. Я стала больше двигаться и боль в конечностях меня не донимает.

Лікарі клініки Кабінет загального хірурга, хірурга-ендокринолога Гоголенко В. І.

Гоголенко Владимир Иванович
Хірург, Хірург-ендокринолог
Обрати фах
  • Хірург
  • Ендокринолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Київ ул. Героев Сталинграда, 12 Д м.Оболонь14 2 м.Мінська20 3
Медичний центр «Гравімед» - це клініка сучасної жінки. Місце, де ми комплексно піклуємось про жіноче здоров’я на усіх етапах життя, включаючи профілактику, діагностику та лікування захворювань, планування і ведення вагітності, післяпологове відновлення, а також різноманітні косметологічні процедури для вашої краси, впевненості та відмінного самопочуття.
Сучасний Центр естетичної медицини "BG-LAB" надає повний комплекс послуг в області косметології, трихолог, дерматології. Надає можливість пацієнтам не тільки відновити здоров'я і красу шкіри, волосся, тіла, але і зберегти результат на довгий час. Фахівці вищої кваліфікації, які працюють в центрі, досконало володіють новітніми методиками омолодження і оздоровлення.
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-20:00 Н: 09:00-20:00
Хірургічний центр повного циклу "CitiDoctor" надає весь обсяг кваліфікованої медичної допомоги від діагностики, оперативного або медикаментозного лікування до реабілітації і профілактики захворювань. У клініці пацієнтів приймають пластичні хірурги, хірурги, гінекологи, ортопеди-травматологи, проктологи і т.д.
Герасименко Андрій Іванович — лікар вищої категорії, спеціалізується на психіатрії, психотерапії і наркології. Стаж роботи: 20 років. Проводить очні та дистанційні консультації, при необхідності виїжджає до дому пацієнта.