Сторінка 364. Приватні лікарі в Києві

Марія
Чудово! Дуже уважний і професійний лікар! Процес лікування, не дивлячись на настільки короткі 2 дня, увінчався позитивними результатами. Я просто в захваті. Обов'язково прийду повторно! Рекомендую усім знайомим та друзям.
20 березеня '20 г.
Тамара
Сьогодні була на першій консультації у Людмили Олександрівни. Дуже сподобалося! Приємна в спілкуванні, все говорила по суті, дала рекомендації і все пояснила, що мене цікавило, прийомом задоволена. Безперечно рекомендую цього спеціаліста!
03 березеня '20 г.
Перед выпускным я решила заменить очки на контактные линзы, чтобы лучше выглядеть на фото. Надежда Ивановна без проблем смогла мне подобрать подходящие линзы. Они очень удобные, и по цене подходящие. Каленская - очень хороший специалист.
27 червеня '18 г.
Иван
К Надежде Ивановне обращался недавно, когда уже с возрастом начало ухудшаться зрение, читать было уже просто невозможно. Диагностика была проведена на высшем уровне, подобраны удобные очки. Я благодарен за помощь высококвалифицированному специалисту.
22 липня '18 г.
Офтальмолог
Доктор Каленська Надія Іванівна - офтальмолог. Лікар вищої категорії. Надає професійну допомогу пацієнтам протягом 20 років. Спеціалізується на апаратній і інструментальної діагностики. Призначає індивідуальні схеми терапії. Підбирає окуляри й контактні лінзи відповідно до особливостей зорово системи людини.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Косметолог
Є висококваліфікованим фахівцем в індустрії краси.
Київ вул. Велика Китаївська, 10а м.Деміївська174м.Голосіївська3016м.Видубичі3915
Стоматолог, хірург
Видалення зубів будь-якої складності, парадонтальной хірургія, імплантація.
Дитячий стоматолог
Лікар спеціалізується на лікуванні карієсу, пульпіту, пародонтиту, стоматиту і гінгівіту у дітей. Виконує фторування зубів, видалення зубів під наркозом. Для кожного пацієнта складає індивідуальний графік лікування, підбирає засоби гігієни і профілактики.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Консультація бесплатно
Київ с. Софіївська Борщагівка, вул. Травнева, 4
Реабілітолог
Спеціаліст займається відновленням рухової функції у пацієнтів після перенесених травм та інсультів. В роботі використовує різні методики: кінезітерапію, лікувальну фізкультуру, акватерапію. Виконує класичний масаж, лікувальний та тайський масажі. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Київ с. Воропаєв, вул. Київська, 100
Стоматолог-гігієніст
Доктор Боржкова Антоніна Василівна спеціалізується в стоматології. Надає послуги консультації і огляду. Проводить весь спектр медичних процедур по діагностиці та лікуванню зубних хвороб. Виконує відбілювання і чистку зубів, в тому числі від зубного каменю, обробку щелепи фторосодержащими препаратами. Приймає пацієнтів з каріозними ураженнями, больовими відчуттями, ущільненнями в яснах і інший симптоматикою недуг ротової порожнини.
Київ пр-т Червонозоряний, 17 р.Солом'янський
Педіатр, Неонатолог
Доктор Голота Тетяна Вікторівна спеціалізується в областях педіатрії та неонатології. Лікує маленьких пацієнтів з народження, виходжує недоношених малюків. Консультує як фахівець в терапії новонароджених. Займається лікуванням інфекційних захворювань шлунково-кишкового тракту у дітей раннього віку. Лікує ротавіруси, гастрити, гельмінтози. Крім того, проводить огляди і оцінює загальний стан дитини.
Київ вул. Анни Ахматової, 31 м.Позняки85м.Осокорки2410
Ендокринолог
Лікар спеціалізується на лікуванні та профілактиці захворювань ендокринної системи. Працює з вродженими і набутими патологіями щитовидної залози. Проводить комплексну інструментальну діагностику. Становить оптимальну схему лікування з використанням сучасних медикаментів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Стоматолог
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань зубів і ясен. Проводить професійну гігієну ротової порожнини і апаратне відбілювання зубів. Лікує карієс, пульпіт і періодонтит. Виконує художню реставрацію зубів. В роботі використовує сучасні стоматологічні матеріали та новітні техніки.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Пластичний хирург
Лікар-пластичний хірург вищої категорії. Спеціалізується в області лазерної хірургії (ліпосакція, інтимна пластика, блефаропластика, видалення новоутворень доброякісних), ін'єкційних методик (контурна і об'ємна пластика, Диспорт, Ботокс), а так само на биоревитализация, біорепарація.
Записатися на прийом1 онлайн запис