Сторінка 361. Приватні лікарі в Києві

Профессионал своего дела!!!! Самый чуткий, добрый, внимательный, квалифицированный специалист!!!!
30 листопада '-1 г.
Вікторія
Шкода, що більшість пацієнтів пише відгуки тільки про прийом, а не про те чи дійсно лікар вилікував. Проходила лікування у лікарки. Про прийом, відношення не можу нічого поганого сказати, а от лікування залишає бажати кращого. Я скаржилася на печіння і часте мочеспускання, в бакпосіві у мене була кишкова паличка. Лікар мені ставила диагноз цистит і запальний процес, по узі для неї все було ок. От мене і лікували від циститу препаратами, які тільки знімають симптоми, свічками від запалення, брали ще якісь аналізи, я їх чекала, ходила на повторні консультації. В результаті печіння пройшло, але повернулося через кілька тижнів, сечовий міхур так і не перестав мучити і я вирішила піти по інших лікарях. І от два інших лікаря сказали за результатами узі, що у мене ендометріоз і один з них сказав, що у мене ще й поліп. Також один лікар порадив звернутися до уролога. Так от, на прийомі у уролога вийвилося, що у мене лейкоплакія сечового міхура, яку власне й викликала та кишкова паличка до якої у Омельчук Т. не було претензій і про яку вона говорила "та 10 і 3 - де дуже маленький ступінь". Мені довелося робити операцію і видаляти лейкоплакію, а потім була перерва після операції і я зайнялася своїм здоров'ям по гінекології. Пішла ще до одного нінеколога, який підтвердив мої проблеми і мені зробили гістероскопію, на якій прибрали лишні утворення, виявилося, що там було 2 поліпа і явища ендометріозу. Отже, майже два місяці лікування у Т. Омельчук мені не дали результату, проблеми виявилися значно глибшими, а вона нічого й не помітила. Всім хто читає цей відгук хочу порекомендувати перевірятися як мінімум у кількох лікарів, бо кваліфікація деяких з них залишає бажати кращого.
30 листопада '-1 г.
Юра
Наталья Владимировна лечила мне грибковое заболевание. С первого взгляда, понятно, что специалист квалифицированный, хорошо разбирается в своем деле. Лечение прошло успешно. Рекомендую.
28 червеня '18 г.
Олег
Был недавно на консультации в Корниенко Натальи по вопросам трихологии. Меня все устроило, врач дала ответы на мои вопросы, диагностировала состояние волос и кожи головы, назначила лечение. Уже есть результат, потому я доволен.
21 липня '18 г.
Дерматовенеролог, трихолог, косметолог
Наталія Володимирівна надає консультацію і проводить діагностику в області дерматології, косметології та трихолог. Займається лікуванням і профілактикою грибкових захворювань, дерматитів і дерматозів, себореї, алопеції та ін. Проводить мезотерапию, биоревитализацию, відновлення волосся, контурну пластику.
Акушер-гінеколог
Лікар Омульчук Тетяна Миколаївна спеціалізується в області акушерства та гінекології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу вагітним, пацієнтам з запальними захворюваннями статевих органів. Лікар займається лікуванням захворювнь шийки матки, зокрема ерозій шийки матки. Спеціалізується на обробці та конізації шийки матки, взятті мазків на цитологічне дослідження, проведенні гінекологічного масажу, здійсненні біопсії шийки матки.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Київ с. Коцюбинське, вул. Доковская, 14/1
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Допомагає парам, які вже зневірилися стати батьками, знайти своє довгоочікуване маленьке, але таке велике щастя. Як досвідчений психолог, він налаштовує пацієнтів на потрібний лад, щоб вони могли повернути розуміння в сім'ю, знайти віру в успіх, подолати відчай і важкий стрес - неминучих супутників бездітності. Є автором понад 20-ти наукових статей з питань діагностики та лікування безпліддя, функціональної діагностики в акушерстві та гінекології, лікування синдрому постоваріектоміі. Займається лікуванням. Проходив стажування в клініках Данії, Італії, Іспанії, Брюселю, Нідерландів, США та Німеччини. Стаж роботи — більше 25 років.
Записатися на прийомЗа місяць записано 2 пацієнта
Дерматовенеролог
Отоларинголог
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Сімейний лікар, Терапевт, Кардіолог, Гастроентеролог, УЗД-фахівець
Лікар вищої категорії в сфері сімейної медицини. Спеціаліст з лікування захворювань бронхолегеневої системи, запальних процесів шлунково-кишкового тракту, хронічних захворювань, терапії внутрішніх хвороб, ультразвукової діагностики та ін.
Київ вул. Олени Пчілки, 4 м.Позняки278м.Харківська348
Офтальмохірург
Лікар-офтальмолог вищої категорії, володіє консервативними і хірургічними методами терапії, проводить консультаційні прийоми. Проводить заходи щодо усунення катаракти, дистрофії сітківки, глаукоми. Мельник Володимир Олексійович надає послуги з діагностики та лікування діабетичної ретинопатії, займається терапією запальних процесів очей. Входить в Європейську асоціацію катарактальних і рефракційних хірургів.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 м.Вокзальна4315
Гінеколог
Лікар гінеколог. Надає послуги з лікування та діагностики захворювань органів малого таза у жінок, спеціалізується на лікуванні запальних захворювань, захворювань шийки матки. Закінчив ВГМУ ім. Пирогова.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог
Лікар-репродуктолог, гінеколог, має першу категорію. Лікує всі види безпліддя, дисплазії, доброякісних утворень жіночих статевих органів. Володіє методами УЗД в акушерстві та гінекології, 3D, 4D доплерометрія.
Мамолог, онколог
Лікар Кухар Ігор Володимирович спеціалізується в області мамології. Надає консультативну, діагностичну, терапевтичну допомогу жінкам з патологіями молочної залози. Доктор займається лікуванням лактостазу при вигодовуванні малюка, лікуванням маститу (запалення молочної залози). Спеціалізується на проведенні біопсії молочної залози з наступним гістологічним обстеженням, оперативної техніки мастектомії.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Київ вул. Круглоуніверситетська, 3/5 м.Театральна1215м.Хрещатик114