Сторінка 138. Приватні лікарі в Києві

Вероника
К Татьяне Федоровне обращается вся наша семья) Могу уверенно сказать, что лучше педиатра я не встречала. Назначения всегда грамотные, рекомендации толковые. Ребенку она нравится. Я довольна, что знаю именно этого доктора.
01 березеня '17 г.
Ангелина
Спасибо, Татьяна Федоровна, за Ваш профессионализм. Очень опытный и хороший врач. Я многодетная мама и Татьяна Федоровна вела всех моих малышей, начиная с пеленок и заканчивая подростковым возрастом. Она не только квалифицированный врач, но еще и добрейшей души человек. Спасибо за Ваш труд и квалифицированную помощь.
03 квітня '17 г.
Юля
Вторую беременность наблюдает у меня Вячеслав Николаевич. Нравится он мне и как человек, и как профессионал. С нимпросто и надежно. Что в первый раз, что сейчас у меня постоянная угроза выкидыша. Но мой гинеколог знает, как подобрать правильное лечение или доброе, человеческое слово, чтобы меня успокоить. Даже думаем сына назвать в его честь.
12 березеня '17 г.
Кристина
Мне в Кладиеве импонирует огромный опыт и трепетный индивидуальный подход к женщинам. Когда я с ним познакомилась, а это было давно, мне было неловко говорить о своих проблемах. Но потом я поняла, что о лучшем женском враче и мечтать не стоит. Двое чудных малышей помог мне выносить Вячеслав Николаевич.Готовлюсь в третий раз стать мамой, но доктору не изменила.
19 лютого '17 г.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар Кладієв В'ячеслав Миколайович, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на ультразвуковій діагностиці, надає послуги акушера-гінеколога. Веде пацієнтів на всіх етапах вагітності, займається виявленням захворювань і патологій жіночої статевої системи. За допомогою УЗ-діагностики досліджує стан жіночої репродуктивної системи, також візуалізує стан плода. Такий вид обстеження є абсолютно безпечним методом діагностики вагітних.
Педіатр
Лікар вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області педіатрії. Займається діагностикою та лікуванням органів дихання і шлунково-кишкового тракту у дітей від періоду новонародженості до повноліття. Проводить консультативні прийоми з питань грудного вигодовування та харчування дітей до 1 року, а також правил догляду за дитиною.
Хірург
Доктор Ковальчук Максим Васильович спеціалізується в області хірургії. Проводить консультації для пацієнтів щодо профільних питань. Проводить дослідження хірургічних методів лікування раку, діагностує наявність ракових клітин, лікує метастази. Займається лапароскопией міоми матки, радикальної резекцією молочних залоз. Впроваджує в роботу новітні технології та методики лікування.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар спеціалізується в області акушерства та гінекології, виконує УЗД молочних залоз, щитовидної залози, сечового міхура і слинних залоз. Лікує ерозію шийки матки, ендометріоз і клімакс. Проводить діагностичне вишкрібання, поліпекомію і Лабіопластика.
Терапевт, ендокринолог, кардіолог
Лікар спеціалізується в області терапії, ендокринології та кардіології. Лікує гостру респіраторну вірусну інфекцію, гастрит, грип, ангіну, харчові отруєння та захворювання, пов'язані з розладом щитовидної залози. В роботі використовує як традиційні, так і сучасні методики.
Акушер-гінеколог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні гінекологічних захворювань. Виконує радіохвильове видалення папілом, видалення поліпів матки. Проводить кольпоскопію, УЗД органів малого тазу, молочних залоз і щитовидної залози. Приймає пацієнток з порушенням менструального циклу, патологіями шийки матки, ендометріоз і клімаксом.
Київ м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 14 Ж
Невролог, Психотерапевт, Рефлексотерапевт, Гомеопат
Слинько А.О. головний лікар клініки, невролог вищої категорії, кандидат медичних наук. Спеціалізується на нетрадиційних методиках лікування в цих областях медицини, також займається лікуванням головних болів, протрузий і гриж дисків, вертеброгенного больового синдрому, психосоматичних розладів, судинними захворюваннями нервової системи.
Київ пр-т Петра Григоренка, 13б м.Позняки194м.Харківська334
Отоларинголог, дитячий отоларинголог
Київ вул. Огіркова, 69 (заїзд з вул. Івана Виговского, 3) р.Подільський
Київ вул. Щербаківського 45 А, 2 поверх м. Нивки
Стоматолог-терапевт
Стоматолог займається відновленням зубів. Надає послуги з відновлення коронкової частини зуба, емалі, лікування карієсу, пломбування.
Консультація бесплатно
Педіатр, Невролог
Педіатр першої кваліфікаційної категорії спеціалізується в галузі дитячої неврології. Консультує, діагностує і спостерігає пацієнтів з епілепсією і ДЦП. Займається реабілітацією дітей з ушкодженнями ЦНС І ПНР. Нормалізує рухове і психомовного розвитку. Виявляє причини і лікує мігрені, невралгії і неврози. Застосовує сучасні методи терапії вроджених патологій нервової системи.