Люменис на ст. м. Дарниця

Пн — Пт: 07:00-23:00 Сб: 07:00-23:00 Н: 07:00-23:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Спеціалізована клініка «Люменіс» являє собою косметологічний кабінет з широким вибором косметичних і лікувальних послуг.

Клієнти центру «Люменіс» отримують такі послуги:

• Видалення небажаного волосся лазерним апаратом у будь-якій зоні тіла;
  • СПА-обгортання;
  • Омолоджуючі процедури для шкіри;
  • Боротьба з вуграми і їхнім наслідком;
  • Біопілінг будь-яких ділянок тіла;
  • Фонофарез і дарсонвалізація;
  • манікюр педикюр;
  • Проколювання вух, пірсинг;
  • Відбілювання веснянок і пігментних плям
  • Масажі лікувальні та доглядають;
  • Апаратна мікрошліфування шкіри.

У центрі «Люменіс» фахівці працюють тільки з апаратами останнього технологічного покоління, чим пояснюється високий, якісний ефект. У результаті проведених процедур поліпшується стан шкірних покривів, нормалізується лімфовідтікання, зміцнюються судини, виводяться токсини, поліпшується кровопостачання шкіри.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Люменис на ст. м. Дарниця, вартість послуг:

• Процедура Глибоке зволоження і регенерація шкіри
  • Програма оновлення Морський пілінг
  • Гліколевий пілінг 10% і 20% обличчя
  • Гліколевий пілінг 10% і 20% (шия плюс декольте)
  • Гліколевий пілінг 35% обличчя
  • Гліколевий пілінг 35% (шия плюс декольте)
  • Гліколевий пілінг 35% (спина)
  • Гліколевий пілінг з лактокіном 70% обличчя
  • Гліколевий пілінг з лактокіном 70% (шия плюс декольте)
  • Лікування і профілактика акне
  • Пластичний масаж
  • Масаж по Жаке
  • Іспанський масаж
  • Масаж голови
  • Догляд Аквапура для всіх типів шкіри плюс (масаж)
  • Оксигенуючий догляд Аква Біо Озон для всіх типів шкіри плюс (масаж)
  • Вакуумний масаж
  • Дарсонваль
  • Лімфодренажний масаж

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Юлия просто умничка! Внимательный и грамотный специалист. Уютный салон, вежливый персонал, отличное качество услуг!
Ірина
Велике спасибі Юлі.Дуже сподобалась її робота і підхід до клієнта
11 травня '17р.
Очень хороший и внимательный врач . Руки просто золотые. После ее процедур мое тело стало таким самым как до беременности. Спасибо вам .
07 травня '17р.
Была на процедуре у Ольги Васильевной , профессионал своего дела , очень внимательная и приятная женщина. Рекомендую !!! Не мало важно , врач дерматолог по специальности !!!
Приятно удивлена тем как прошел сеанс лазерной эпиляции. Я столько лет хотела и боялась. Просто до паники боялась. Но все прошло отлично. Тут я так поняла я в надежных руках. О результате говорить пока рано, но во всяком случае и ожогов и корочек нет , уже хорошо.
Илона
Чудесный доктор. Мне очень понравился результат ее работы. Спасибо.
Ваш массаж творит чудеса!)
Мне очень нравится доктор. Регулярно ее посещаю. И всем рекомендую)
Алена
Очен рада, что знаю именно этого врача, она просто супер!
Лариса
Благодарна за (теперь уже) чистую кожу)) Надо было сразу к Татьяне Николаевне бежать, а не самолечением как обычно перебиваться)))
Врач действительно профессионал, интеллигентная и этичная женщина.
Мудрая женщина! Всем ее советам следую)
София
Я бы ее оценила как доктора высшей категории.
Зверніть увагу на інші клініки:
Приватний центр психологічної допомоги Катерини Воронецької був заснований в 2001 році. Прийом веде практикуючий психолог, гештальт-терапевт. Катерина Воронецкая має великий досвід роботи і авторські запатентовані методи. Лікар постійно підвищує свій професійний рівень на різноманітних тренінгах і семінарах.
Медичний заклад "Новий зір" було відкрито в 2004 році. Міністерством охорони здоров'я України центру присвоєна вища категорія. Технічна база постійно поповнюється і оновлюється. Всі витратні матеріали мають європейську та українську сертифікацію. У центрі працюють дев'ять кмн, лікарі вищої та першої кваліфікаційних категорій.
Медустанову спеціалізується на лікуванні різних захворювань медикаментозними, а також гомеопатичними і народними методами. Прийом веде лікар-терапевт, гомеопат Євтушенко Ірина Миколаївна.