Сторінка 2. Лікарі гінекологи (Акушер-гінеколог) в Києві (метро Осокорки)

Тетяна
Ольга Олександрівна, дуже великий професіонал. Дякуючи її в нас прекрасний хлопчик, якого ми чекали біля 10 років. Це третя вагітність і Ольга Олександрівна її прекрасно довела, зробивши її святом, я насолоджувалась кожним днем. Зайвого ніколи не призначала, давала ґрунтовні поради, завжди на зв"язку і підтримувала! Це найкращий лікар! Всім рекомендую!!!
30 листопада '-1 г.
Настя
Очень рада, что так неожиданно и своевременно нашла своего гинеколога. А то бы меня просто залечили. Точная диагностика, грамотные назначения, полная самоотдача своим пациентках - таких врачей сейчас не много. Я чувствую себя в надежных руках Наталии Владимировны. Знает, что делает и, самое главное, умеет.
05 квітня '17 г.
Катерина
Я не сомневаюсь в компетентности доктора Кушнаренко. Очень деликатно выяснила причину моего визита и бережно провела гинекологический осмотр. Только после полного обследования поставила диагноз, продуманно подошла к схеме лечения и назначению препаратов. Все индивидуально. Мне очень понравился такой подход. О результатах говорить еще преждевременно, но положительная динамика уже есть.
11 квітня '17 г.
Дарья
Червоткина не спешит с выводами и тщательно относится к постановке диагноза. Я по предписанию Ольги Александровны прошла ряд исследований, прежде чем она назначила мне лечение. Зато результаты появились быстро и моя болезнь длилась недолго.
23 жовтня '17 г.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, репродуктолог
Лікар-гінеколог, репродуктолог вищої кваліфікаційної категорії, УЗД-фахівець, надає консультаційні послуги, веде спостереження за вагітністю. Доктор спеціалізується на використанні допоміжних репродуктивних технологій у лікуванні безпліддя, займається питаннями невиношування і лікуванням різних патологій репродуктивної системи у жінок. Володіє навичками ультразвукової діагностики, в тому числі під час вагітності. Доктор Червоткіна займається усуненням позаматкової вагітності, здійснює контроль за станом матері і плоду при виношуванні.
Акушер-гінеколог
Доктор Кушнаренко Наталія Володимирівна спеціалізується в області гінекології. Надає послуги з діагностики та лікування запальних захворювань жіночих репродуктивних органів, своєчасному виявленню та терапії доброякісних новоутворень, зокрема міоми матки, полікістозу яєчників. Виконує ультразвукові дослідження органів малого таза, молочних залоз, проводить процедуру кольпоскопії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Акушер-гінеколог
Доктор Онищенко Ольга Павлівна, акушер-гінеколог, фахівець в області планування вагітності. Займається діагностуванням та лікуванням гормональних порушень, вірусно-інфекційних захворювань (молочниця, вагініт), патологій жіночої статевої системи. Проводить профілактику ЗПСШ. Надає послуги з ультразвукового дослідження і кольпоскопії.
Київ вул. Анни Ахматової, 46 м.Позняки215м.Осокорки186
Акушер-гінеколог
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Надає послуги з діагностики та лікування патологій шийки матки, запальних захворювань органів малого таза, ендокринних порушень в гінекології. Закінчив Київський медичний інститут.
Ведучий репродуктолог, акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, фахівець УЗ - діагностики.
Лікар акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, репродуктолог, спеціалізується на консультуванні пацієнтів з питань вагітності, акушерства, веде спостереження вагітності, в тому числі після ЕКЗ, складні вагітності, обтяжені і патологічні. Володіє навичками ультразвукової діагностики.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар акушер-гінеколог, фахівець ультразвукової діагностики першої кваліфікаційної категорії. Займається лікуванням патологій органів жіночої статевої сфери, включаючи захворювання, викликані інфекціями. Проводить діагностику недуг запального характеру, підбирає лікування індивідуально для кожного пацієнта. Займається профілактикою і терапією передракових станів, у тому числі пухлин молочних залоз. Володіє навичками проведення кольпоскопії й ультразвукової діагностики. Консультує жінок у питаннях вагітності, проводить пренатальні скрининги. Також спеціалізується на проведенні вакцинації пацієнток проти папіломавірусу.
Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець
Лікар репродуктолог, акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, лікар вищої категорії, кандидат медичних наук. Надає послуги з лікування вульвовагініту, дисплазії піхви, дисплазії шийки матки, кіст яєчника та ін.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар акушер-гінеколог, фахівець ультразвукової діагностики, має вищу кваліфікаційну категорію, спеціалізується на виявленні патологічних порушень в роботі жіночої репродуктивної системи. Володіє навичками пренатальної діагностики, визначає стан плода, його основні параметри, кровопостачання і т.д.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Надає послуги з лікування безпліддя, доброякісних новоутворень яєчників і матки, підбір методу контрацепції, введення і видалення внутрішньоматкових контрацептивів. Закінчила Харківський державний медичний університет.
Записатися на прийом2 онлайн записи