Білошицький Володимир Леонідович

УЗД-фахівець
Лікар першої категорії
Спеціаліст проводить ультразвукове дослідження серця. Професійно виконує доплерографію судин головного мозку. Займається відстеженням динаміки змін в органах на тлі призначеної терапії. Дійсний член Українського доплерівського клубу.

Нещодавно мені поталанило побувати на УЗД у медичному центрі "Інго" (вул. Ревуцького, 5 - А), яке проводив Білошицький Володимир Леонідович - Лікар від Бога, толерантна та небайдужа Людина. Я дуже вдячна Володимиру Леонідовичу за кваліфіковане, ретельно проведене обстеження, і за зміцнення віри у компетентність та професіоналізм наших українських лікарів.
Была в Вашем Медицинском Центре 01.12, когда на улице сыпал снег. Я приехала за 15 минут до открытия Центра, персонал любезно пустил меня погреться и предложили чай:) Огромная благодарность Владимиру Леонидовичу. Приятный человек и квалифицированный врач.
Олександр
Було дуже добре й затишно. Дякую за кваліфікаційний підхід.
у Вашій клініці нейморівно приємний, доброзичливий та уважний лікар Білошицький В.Л. Так детально УЗД мені ще ніде не робили, при цьому знайшов момент, який попередні УЗД не знаходили. Результат теж розповів максимально доступно та детально. Дійсно приємно вражена і вже на роботі розповіла про таку знахідку (лікаря))) Спасиба Вам за таких лікарів. Гарного дня!
Андрей
Все очень понравилось. Приветливые и профессиональные. Это правильный сервис
Лікар Білогицький — чудовий! І дівчата на рецепції. Вже роки три ходжу до вашої клініки. Завжди приємні враження! Дякую вам за турботу про клієнтів! :)
Ковалик Елена
Владимира Леонидовича мне порекомендовала сотрудница, теперь у меня нет головной боли где зделать качественно узи. Отличный врач, делали обследование много раз. Рекомендую.

• член Українського доплерівського клубу;
  • член Київського міського товариства УЗД спеціалістів.