Маяцька Оксана Віталіївна

Терапевт, Сімейний лікар
лікар першої категорії
кандидат медичних наук
Лікар терапевт вищої категорії, кандидат медичних наук. Надає послуги з лікування захворювань органів дихання, сечовидільної системи, органів травного тракту. Закінчила Медичний інститут Української асоціації народної медицини.

Лікар працює в клініках:

Андрей
Очень благодарен врачу за оказанную помощь. Благодаря ее стараниям моя болезнь отступила.
Приятная женщина, уделяет максимум внимания пациенту, не грубит, как некоторые врачи.

• 2000 p. — закінчила Медичний інститут Української асоціації народної медицини, спеціальність «Лікувальна справа».

• 2002 p. — сертифікат спеціаліста за спеціальністю «Загальна практика — сімейна медицина», Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика;
  • 2010 р. — сертифікат спеціаліста за спеціальністю «Терапія», Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.