Сторінка 43. Лікарі в Києві (метро Лук'янівська)

Оля
КРАВЧЕНКО ОЛЬГА ВАЛЕРІЇВНА проявила себе, як дуже не кваліфікований спеціаліст, з вираженим звферхнім ставленням до пацієнтів, особливо в післяопераційний період. Вона проводила операцію під загальним наркозом, як проктолог-хірург, мені у вересні 2016. В післяопераційний період курс лікування був не професійним, оскільки було назначено лише ванночки, мазі тощо, тобто ніяких антибіотиків або протизапальних препаратів назначено не було. В результаті чого, за 2 тижні почався сильний запальний процес та шви частково порозходились. При консультації лікар запевняла мене, що все дуже добре, проте назначила курс антибіотиків та ванночок з протизапальними препаратами. Цей період був жахливим, оскільки на попередній консультації Ольга Валеріївна запевняла мене, що все буде як в новонародженого вже за місяць. Після ряду ще таких відвідувань, я звернулась до іншого лікаря проктолога цієї ж клініки. Побачивши результат старань горе хірурга Кравченко, назвав це вишиванкою. Він назначив повторно операцію, яка була проведена дуже успішно лише під місцевим наркозом. Вже за 2 тижні після операції, я відчула себе повноцінною людиною, та процес загоєння був дуже прогресивним, за що йому дуже велике дякую! Також поспілкувавшись з деякими пацієнтами Ольги Валеріївни, які в цей період також проходили в неї лікування, стало зрозуміло, що я не одна з таким негативним результатом операції!!! Окфорд Медікал зажди асоціювався у мене з вищого рівня професіоналізмом та сервісом, з бездоганною репутацією, проте через недбалість таких лікарів, як Кравченко, та недостатній рівень контролю за якістю обслуговування з боку адміністрації клініки, такі випадки далеко є непоодинокими.
23 березеня '17 г.
Наталия
Здравствуйте! Напишите,пожалуйста,кто был у Кравченко по вопросу оперативного вмешательства по лечению ан. трещины? Лечение успешно? Так как не знаю стоит ли обращаться к ней. Спасибо.
12 січня '17 г.
Евгений
Проходил курс лечения. Замечательный доктор. Провела осмотр, сделала назначение. Лечение помогло, а это самое главное.
01 жовтня '16 г.
Анастасия
Долго боялась идти к врачу. Теперь жалею, что не сделала этого раньше. Ольга Васильевна оказалась прекрасным специалистом и чутким человеком.
28 липня '16 г.
Проктолог
Лікар проктолог. Надає послуги з лікування геморою, анальних тріщин, захворювань прямої кишки. Закінчила Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця.
Сімейний лікар
Викликати лікаря додому
Лікар проводить амбулаторний прийом пацієнтів із захворюваннями внутрішніх органів. Лікує гостру респіраторну вірусну інфекцію, риносинусит, пневмонію, бронхіт та бронхіальну астму, цистит, гастрит, остеохондроз та СOVID-19. Консультує з питань вакцинації.
Ембріолог
Лікар спеціалізується у галузі ембріології. Займається підготовкою сперми для внутрішньоматкової інсемінації, ЕКЗ та ІКСІ. Проводить вітрифікацію ооцитів та ембріонів, оцінку сперми та її вітрифікацію. Підготовляє ембріони до генетичного дослідження (лазерний хетчінг, біопсія бластомерів та трофектодерми).
Спеціаліст з лазерної епіляції
Акушер-гінеколог
Київ вул. Січових Стрільців, 42 (оф. 16) м.Лук'янівська145м.Контрактова площа3216
Дерматовенеролог, гінеколог
Невропатолог
1 рік досвіду
Проводить ортопедичну корекцію хребта методом "короткого важеля", паравертебральні блокади, зональні ін'єкції, карбокситерапію, процедури ударно-хвильової терапії, міофасціальний реліз, лікувально-лазерну терапію високої інтенсивності.
Кардіолог, невропатолог
Викликати лікаря додому
Лікар займається лікуванням хворих з постінфарктним станом, тромбоемболією легеневої артерії, гострими та хронічними порушеннями ритму, із серцевою недостатністю. Проводить лікування мігрені, біль у спині, неврозу, остеохондрозу, радикуліту.
Хірург, проктолог, флеболог
Лікар виконує УЗД вен нижніх кінцівок, оперативне лікування варикозної хвороби, хірургічне лікування захворювань.
Офтальмолог
Офтальмохірург, провідний офтальмолог клініки. Експерт із мікрохірургії переднього відрізку ока. Здійснює консультативний прийом з приводу різноманітних патологій ока.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Консультація 1200/700 грн.