Лікарі діагности (УЗД-діагност) в Києві (метро Лісова)

Я была трижды на УЗИ у Дмитрия Владимировича. Я очень довольна его профессионализмом и отношением ко мне, как к пациенту. Врач очень внимательный и все детально объясняет. Очень приветственный, уважительно относится к пациентам. Очень рекомендую Хомутова Дмитрия Владимировича - врача-узиста
30 листопада '-1 г.
Лучшее УЗИ и лучшая консультация , на которых мне приходилось присутствовать ! Замечательный специалист !
30 листопада '-1 г.
Очень хороший врач! Это лучшее УЗИ на котором я была! Татьяна Викторовна все объяснила, расшифровала , спасибо ей за её работу!
23 травня '17 г.
Мила
Очень хороший диагност, исследование провел быстро и качественно, результаты мы получили сразу по окончанию процедуры. Благодаря тому, что доктор ведет прием по записи, не пришлось стоять в очереди — пришли на назначенное время и сразу прошли исследование. Мне все понравилось. Хороший доктор. Рекомендую записаться к нему на прием.
05 лютого '17 г.
УЗД-фахівець, Уролог, Радіолог
Дмитро Володимирович спеціалізується на дослідженні органів і систем методом ультразвукової діагностики. Виконує УЗД органів малого таза, черевної порожнини, молочних залоз, суглобів, скелетних м'язів. Проводить дуплексне сканування судин голови і шиї, судин верхніх і нижніх кінцівок, статевого члена. Веде дитячий прийом.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.1
УЗД-фахівець
Лікар-діагност, УЗД-фахівець, займається проведенням досліджень стану внутрішніх органів. Бере участь в діагностиці захворювань життєво важливих систем організму, включаючи травну і сечовидільну. Також спеціалізується на ультразвуковому дослідженні залоз внутрішньої секреції, суглобів і м'яких тканин.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.2
УЗД-фахівець
Доктор Орел Наталія Євгенівна надає послуги діагностики захворювань різної етіології, використовуючи при цьому ультразвукові технології. Проводить діагностичні дослідження в галузі ендокринології, гастроентерології, мамології, статевої та сечовидільної систем у чоловіків і жінок.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Київ вул. Солом'янська, 17 (Київська КБ №4 Корпус №1, в рентгенвідділення) м.Вокзальна388м.Олімпійська4513
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Доктор Головко Віталій Владиславович спеціалізується в області лікування гінекологічних патологій у жінок, таких як захворювання шийки матки, піхви, зовнішніх статевих органів. Виконує ультразвукові дослідження органів малого таза, володіє техніками кольпоскопії, біопсії. Здійснює супровід вагітності. Отримав першу кваліфікаційну категорію.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Гастроентеролог, УЗД-терапевт
Лікар займається профілактикою, діагностикою та терапією захворювань травної системи. Успішно лікує гастрит, виразку шлунка, дисбактеріоз кишківника, холецистит. Виконує ультразвукове дослідження органів черевної порожнини та малого тазу, щитовидної залози, простати, молочних залоз та органів мошонки.
Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець
Доктор Мельгунова Галина Валеріївна має вищу кваліфікаційну категорію в акушерстві та гінекології. Спеціалізується на проведенні ультразвукової діагностики. Консультує, оглядає за допомогою кольпоскопа, робить УЗД органів сечостатевої системи при підозрах на патології, а також на певних термінах вагітності. Також застосовує діагностичне вишкрібання і пайпель-біопсію. Лікує жіноче безпліддя, запалення і інфекції, займається терапією недуг молочних залоз. Проводить аборти. Володіє технікою проведення і успішно використовує в лікуванні кріотерапію.
Консультація от 210 грн.
Київ вул. Андрія Малишка, 31 м.Чернігівська102м.Лісова387м.Дарниця256