Стрехо Світлана Борисівна

УЗД-фахівець
лікар вищої категорії
Київ вул. Маршала Тимошенка, 14 м.Мінська73м.Оболонь164

Полина
Светлана Борисовна очень хороший диагност, исследования всегда проводит быстро и качественно, результат можно получить сразу по окончанию процедуры. При необходимости, прихожу на прием только к ней.
Артем
Диагностика была качественная, верная и быстрая. Спасибо
Артем
Загалом, прийом мені сподобався: все конкретно, без води

• Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, спеціальність “Лікувальна справа“, кваліфікація “Лікар”, м.Київ (2000 р);

• “Транскраніальна доплерографія”, 2009 рік.
  • “4-D технології в ехокардіографії”, 2012 рік.
  • Теоретичний курс та практичні навички в тренінг-центрі “TOSHIBA” за темою: “Екстакраніальна та транскраніальна доплерографія”, 2012 рік.
  • Коморбідні стани в кардіології та функціональна діагностика серцево-судинної системи”, 2013 рік.
  • ТУ « Клінічні застосування ультразвукової доплерографії» на базі учбового центру ультразвукових технологій GE Ultrasound, (2008 р).
  • ТУ «Еходоплерографія серця і магістральних судин”» НМАПО ім. П.Л.Шупика, (2013 р)

УЗД-фахівець надає послуги

• Виконувані процедури УЗД:
  • черевної аорти;
  • серця;
  • доплерографія судин шиї і голови;
  • доплерографія судин нижніх кінцівок;
  • доплерографія судин верхніх кінцівок;
  • доплерографія судин нирок;
  • органів черевної порожнини і заочеревинного простору, в тому числі діти з 3–х років;
  • нирок;
  • щитовидної залози;
  • молочних залоз з лімфатичною системою;
  • м’яких тканин (в тому числі м’яких тканин обличчя, носа);
  • органів малого таза.
Схожі спеціалісти: