Лікарі педіатри в Києві (метро Контрактова площа)

Яна
Дуже хороший лікар,уважний та дбайливий! Рекомендую!
30 листопада '-1 г.
Прийомом дуже задоволена, з великою увагою лікар відноситься до опису симптомів, швидко та кваліфіковано поставив діагноз моїй дитині. З великим професіоналізмом поставилася до прийому. Рекомендую цього видатного спеціаліста.
03 лютого '20 г.
Ріма
Лікар уважно вислуховує, дає хороші рекомендації. Простими та доступним словами все пояснює, розповідає все від А до Я. Лікування ефективне, наступного дня я помітила у свого сина поліпшення стану. Будемо в подальшому консультуватися у нього.
06 лютого '20 г.
Силади мне порекомендовала сестра, как очень опытного педиатра. Поэтому с новорожденной дочкой пошли с разу нему. Врач чуткий и внимательный, видно, как сильно любит детей. Потом купили пакет услуг центра "Особливі" - "Малыш" от 0 до года. Прошли уже консультации многих специалистов, всегда очень приятно слышать, что твой ребенок здоров и соответствует по развитию возрасту.
30 листопада '-1 г.
Педіатр
Йосип Йосипович надає консультаційно-діагностичні послуги в галузі педіатрії. Проводить огляд, займається лікуванням і профілактикою різних інфекційних, вірусних, респіраторних захворювань дітей і підлітків. Виробляє консультування з приводу вакцинації, здійснює прийом і спостереження за новонародженими.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Педиатр, врач общей практики
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Педіатр, сімейний лікар
Викликати лікаря додому
Доктор Липова Анна Сергіївна, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Займається лікуванням різного типу захворювань у дітей і дорослих. Надає послуги сімейного лікаря терапевта. Володіє знаннями з різних галузей медицини. Проводить оцінку психологічного і фізичного розвитку у дітей, здійснює профілактику і лікування захворювань. Лікує простудні та вірусні захворювання, хвороби шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної та ендокринної систем.
Педіатр
Спеціаліст дитячого здоров'я, займається лікуванням і профілактикою захворювань дитячого віку, ГРВІ, інфекцій дихальної і травної систем. Контролює етапи правильного розвитку дитини.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Дитячий гастроентеролог
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань травного тракту у дітей. Займається терапією вроджених і набутих патологій. Оцінює загальний стан пацієнта. Лікує гастрит, гострий і хронічний панкреатит. Проводить консультативні прийоми.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Консультація
Педіатр
Доктор Полещук Ольга Юріївна проводить спостереження за здоров'ям дитини, проводить оцінку його психічного і фізіологічного стану. Пропонує пацієнтам консультації щодо розпорядку і режиму харчування дитини, профілактики дитячих захворювань. Досліджує причини виникнення та симптоми захворювань, лікує ГРВІ, запальних захворювань, контактного дерматиту. Проводить медогляд, оформляє необхідну документацію.
Педіатр
Лікар-педіатр Омельченко Людмила Василівна займається діагностикою та лікуванням хвороб у дітей. Використовує сучасні методи лабораторної діагностики. Також надає анестезіологічне забезпечення оперативних втручань у дітей.
Гастроэнтеролог, Педиатр
Лікар гастроентеролог дитячий, педіатр вищої категорії. Надає послуги з лікування консультування дітей раннього віку з питань вигодовування, турботи і розвитку, здійснює профілактичну вакцинацію у дітей. Закінчила Національний медичний університет.