Лікарі ревматологи в Києві (метро Контрактова площа)

Лариса Ивановна -специалист с большой буквы! Ее профессиональное назначение очень помогло решить вопрос с ревматоидным артритом. Благодарю доктора )
30 листопада '-1 г.
Выражаю благодарность доктору за ее работу. Лечение было длительным, сложным, но сейчас я справилась, теперь мне гораздо лучше. Периодически буду обращаться для профилактики и контроля за болезнью. Огромное спасибо врачу за труд.
09 березеня '19 г.
Боли мучают моего отца уже давно, но все никак не могла уговорить его сходить к врачу. И вот наконец-то записала на консультацию к Ирине Васильевне. Отличный специалист, помогла убедить отца начать курс лечения, теперь он чувствует себя немного лучше. Терпеливый и компетентный доктор.
17 березеня '19 г.
Лариса Ивановна помогает поддерживать здоровье моего отца. Благодаря ее квалифицированному лечению и заботе, отец чувствует себя прекрасно, за что я ей очень благодарна.
14 квітня '17 г.
Ревматолог
41 рік досвіду
Лікар ревматолог вищої кваліфікаційної категорії. Пріоритетними напрямками в роботі є: захворювання суглобів, ревматизм, хвороби сполучної тканини, ревматичні пороки серця, микрокристаллические артрити, системні воскуліти. Лікування кожного пацієнта (всіх вікових категорій) будується за індивідуальною програмою, з урахуванням особливостей організму і супутніх патологій. Лариса Іванівна володіє сучасними методами невідкладної допомоги.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-02
Ревматолог
Доктор ревматолог першої кваліфікаційної категорії, займається діагностуванням та терапією ревматичних захворювань (набутих вад серця, ревматичного лихоманкою, дифузними захворюваннями сполучної тканини (на системну склеродермію та червоний вовчак). Надає допомогу пацієнтам з подагрою, анкілозивний спондиліт. Курильчик Ірина Василівна фахівець в лікуванні захворювань судин, остеопорозов і остеоартрозів.
Кардіолог, Ревматолог, Нефролог
Доктор спеціалізується в області кардіології та ревматології. Лікує ішемічну хворобу серця, хвороби суглобів, дифузні патології сполучної тканини. Займається корекцією факторів ризику серцево-судинних захворювань. Виконує електрокардіографію, ехокардіографію, УЗД магістральних судин.