Лікарі отоларингологи в Києві (метро Контрактова площа)

Сергей Костенко
Очень грамотный, чуткий и приятный врач. Рекомендую, не пожалеете
30 листопада '-1 г.
Михаил Федорович
Большое спасибо Виктору Николаевичу за отлично проведенную операцию. Исправил мне искривленную носовую перегородку и теперь я могу нормально дышать носом, по ночам также перестал храпеть. Вы действительно профессионал своего дела!
09 березеня '19 г.
Думаю, що знайдеться мало людей, які б після консультації у лікаря отоларинголога Неділі Ірини Сергіївни , залишилися б не в захваті.Вона дуже розумна, вихована, з відчуттям такту , по справжньому співчуває своїм пацієнтам.І я вірю, що вона також від щирого серця бажає їм швидкого одужання,а не для галочки сказавши,як роблять інші.
30 червеня '18 г.
Платон
Лікар Неділя Ірина Сергіїївна чудовий лікар-отоларинголог.З першої нашої зустрічі стало зрозуміла, що ця людина на своєму місці і займається своєю справою.Вона детально оглянула моє горло, назначила деякі обстеження та прийнялась до лікування.Відразу ж попередила , що на це знадобиться час та терпіння .Все і справді пройшло і я тепер абсолютно здоровий завдяки їй!
22 липня '18 г.
Отоларинголог, пластичний хірург
Лікар-отоларинголог, пластичний хірург, спеціалізується на проведенні пластичних хірургічних операцій на обличчі. Володіє техніками мініінвазівной хірургії обличчя. Виконує ринопластику, отопластику, проводить консультування та підготовку пацієнтів до операції. Має ступінь кандидата наук, асистент кафедри отоларингології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Отоларинголог
Доктор Неділя Ірина Сергіївна має 11-річний досвід, отоларинголог, має вищу категорію. Спеціаліст надає послуги з первинної діагностики та лікування захворювань ЛОР-органів інфекційно-запального, травматичного або вродженого генезу. В обов'язки лікаря входить консультативний прийом, надання допомоги в невідкладних станах (кровотечі з ЛОР-органів) і лікування хронічних хвороб (отиту, гаймориту, тонзиліту). Також лікар здійснює корекцію форми носової перегородки, видалення поліпів, мигдалин, вазотомію і трахеостомию. До Неділі І.С. звертаються як дорослі, так і з дітьми. Доктор дає профілактичні поради щодо попередження погіршення слуху, розвитку гнійних ускладнень на тлі прогресування захворювань.
Отоларинголог
Лікар займається комплексною терапією захворювань ЛОР-органів у дорослих. Лікує інфекційні, бактеріальні та запальні патології. Видаляє сірчані пробки, сторонні предмети. Спеціалізується на лікуванні гаймориту, отиту, фарингіту, риніту.
Отоларинголог
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань ЛОР-органів гострого і хронічного перебігу. Призначає терапію риніту, гаймориту, фарингіту, ларингіту, тонзиліту, трахеїту. Видаляє поліпи в порожнині носа, а також інші доброякісні новоутворення. Приймає в плановому порядку.
Отоларинголог, дитячий отоларинголог
21 рік досвіду
Лікар виконує планові та ургентні оперативні втручання: аденотомія, тонзилотомія, тонзиллектомія, тимпанопункція, гайморотомія, вазотомія, накладання трахеостоми, інтубація дихальних шляхів. Також розкриває паратонзилярний абсцес, фурункул, карбункулу присінку носа або вуха. Робить ушивання м‘яких тканин лицевого черепа, вуха, завушной области, вузловий шов або косметичний, редресацію кісток носа. Додатково лікар проводить ендоскопію лор органів, інстиляцію в гортань, промивання лакун піднебінних мигдаликів, промивання носа за Proetz, інтраназальну блокаду, продування за Поліцером.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Отоларинголог
Лікар отоларинголог вищої категорії. Надає послуги з діагностики та лікування хворих з гострими і хронічними синусити, фарингітами, риніти, тонзиліти, ларингіти, із захворюваннями зовнішнього, середнього і внутрішнього вуха. Закінчила Харківський державний університет.
Отоларинголог, сурдолог
Лікар-отоларинголог вищої кваліфікаційної категорії, займається діагностикою, лікування патологій слуху, корекцією слухоречевого апарату. Лікує захворювання ЛОР-органів, виконує маніпуляції (продування, промивання, зрошення). Проводить ендоскопічну діагностику.
Отоларинголог
Лікар отоларинголог. Надає послуги з діагностики та лікування широкого спектру захворювань ЛОР-органів. Закінчила Вінницький національний медичний університет.
Отоларинголог
Доктор займається виявленням і терапією ЛОР-патологій у дорослих і дітей (з 1 року). Виконує розтин абсцесів, пневмомассаж барабанних перетинок, пункцію верхньощелепних носових пазух. Проводить катетеризацию слухових труб.