Сімейні лікарі в Києві (метро Контрактова площа)

Яна
Дуже хороший лікар,уважний та дбайливий! Рекомендую!
30 листопада '-1 г.
Прийомом дуже задоволена, з великою увагою лікар відноситься до опису симптомів, швидко та кваліфіковано поставив діагноз моїй дитині. З великим професіоналізмом поставилася до прийому. Рекомендую цього видатного спеціаліста.
03 лютого '20 г.
Ріма
Лікар уважно вислуховує, дає хороші рекомендації. Простими та доступним словами все пояснює, розповідає все від А до Я. Лікування ефективне, наступного дня я помітила у свого сина поліпшення стану. Будемо в подальшому консультуватися у нього.
06 лютого '20 г.
Алёна
После нововведения в нашей стране, наша семья не стала исключением и решила найти для себя семейного врача. По советам, как говорят «сарафанное радио», было решено обратиться за услугами к Охнач Ирине. Врач очень опытный, ответственный, умеет найти подход к детям. Помогает нам как советом, так и лечением. Очень рады своим выбором, спасибо ей за ее заботу.
27 січня '20 г.
Педиатр, врач общей практики
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Сімейний лікар
Лікар веде консультативний прийом і огляд. Працює з пацієнтами будь-якої вікової категорії. Спеціалізується на лікуванні вірусних та інфекційних захворювань. Лікує ГРВІ, грип, порушення з боку шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи. Прийом веде за попереднім записом.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Терапевт, Сімейний лікар
Лікар терапевт вищої категорії, кандидат медичних наук. Надає послуги з лікування захворювань органів дихання, сечовидільної системи, органів травного тракту. Закінчила Медичний інститут Української асоціації народної медицини.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Сімейний лікар
Записатися на прийом4 онлайн записи
Сімейний лікар, Терапевт, Тардіолог
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується в області кардіології, сімейної медицини та терапії. Успішно займається діагностикою та лікуванням пульмонологічних і нефрологічних захворювань, ішемічної хвороби серця, аритмії, гіпертонічній хворобі, гельмінтозів та алергії. Приймає дорослих і дітей від 3 років.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Сімейний лікар, кардіолог
Викликати лікаря додому
Лікар займається виявленням та терапією захворювань органів дихальної, серцево-судинної і травної систем. Здійснює прийом дорослих і дітей. Виконує добове моніторування артеріального тиску та електрокардіографію. Лікує ангіну, бронхіт, грип, риніт, гіпертонічну хворобу, ішемічну хворобу серця та серцеву недостатність.