Лікарі косметологи в Києві (метро Контрактова площа)

Алевтина
Для меня красивые ногти, волосы и кожа –основа успеха. Когда я сама себе нравлюсь у меня расправляются крылья. Поддерживать красоту мне помогает Ковтун Кристина Викторовна. Ее процедуры творят чудеса. Мне нравиться ходить на прием, она милая, внимательная, заботливая. Видно, что любит свою работу, а соответственно отдается ей полностью.
26 грудня '19 г.
Екатерина - отличный специалист! Наблюдаюсь у нее уже более 5 лет. Свое лицо доверяю только ей. Всегда назначает только то, что нужно, ничего лишнего не советует. Приводила к доктору своего мужа и ребенка, по разным вопросам, квалификация и професионализм на высоте! Очень рада, что нашла такого замечательного доктора, который всегда рад нам помочь. Спасибо!
30 листопада '-1 г.
Первый раз пришла на приём к Катерине несколько лет назад, впечатлила знаниями и профессионализмом! Вылечила мое лицо от страшных прищей и апельсиновой корки. Хожу регулярно раз в месяц, кожа сияет!) Всем рекомендую Катерину Юрьевну! Замечательная, очень умный и грамотный доктор!
30 листопада '-1 г.
До встречи с Екатериной я 3 года безуспешно лечила акне, и только она смогла мне помочь при чем очень быстро и не за все "деньги мира". Также не раз помогала при различных высыпаниях у детей. Я очень рада знакомству, это действительно профессионал высого уровня и еще очень светлый и добрый человек)
Асистент косметолога
Лікар спеціалізується на проведенні відновлювальних процедур. Робить омолоджуючі маски, обгортання, чистку шкіри. Спеціалізується на масках для обличчя і шкіри. Робить обгортання. Приймає в плановому порядку.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Косметолог
Доктор Купцова Катерина Юріївна має першу категорію кваліфікації в області дерматовенерології. Також спеціалізується на косметології. Надає послуги дитячого дерматолога. Консультує, проводить огляд, ставить діагноз за допомогою сучасних методів дослідження. Займається видаленням шкірних новоутворень методами кріохірургії і радіохвиль. Також використовує лазер. Застосовує апаратні методи лікарської косметології, робить ін'єкції з метою омолодження. Крім того, виконує контурну пластику.
Дерматовенеролог, Трихолог
Лікар-дерматовенеролог другої кваліфікаційної категорії, також спеціалізується в областях косметології і трихолог. Займається терапією хвороб шкіри і волосся. Крім того, проводить профілактику і лікування захворювань, що передаються статевим шляхом. Діагностує природу невідомих шкірних новоутворень, виробляє їх видалення. Також виконує комплексну діагностику стану волосся. Лікує облисіння, демодекоз, розацеа.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Косметолог
Майстер фейсбілдінгу, проводить всі процедури догляду і очищення шкіри: пілінги, чищення, ліфтинг, маски, догляд.
Косметолог, дерматовенеролог, Трихолог, дерматоонколога
Лікар косметолог робить видалення небажаного волосся на ділянках тіла з використанням лазера Люменис Light Sheer ЕТ. Надає послуги консультування пацієнтів з питань косметологічних маніпуляцій особи, тіла.
Асистент косметолога
Лікар надає повний комплекс заходів по відновленню і очищенню шкірних покривів. В обов'язки спеціаліста входить масаж і обгортання, нанесення масок на шкірні покриви обличчя і рук, різні техніки епіляції. Отримати повний комплекс послуг можна за попереднім записом.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Косметолог
Лікар виконує косметичні процедури по догляду за шкірою обличчя і тіла. Займається діагностикою проблем шкіри і волосся, працює з віковими змінами шкіри, лікує акне. Робить вакуумнороліковий масаж, кріомасаж і інші техніки моделювання фігури. Проводить видалення доброякісних утворень шкіри (радіокоагуляціі, азот). Володіє сучасними безін'єкційна і ін'єкційними косметологічними методиками: мезотерапія, біоревіталізація, азонотерапія, плазмоліфііінг і ін. Виконує різні види епіляції (воскова, ELOS). Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Трихолог-реабілітолог, Алерголог, Анестезіолог – реаніматолог, Косметолог
Дерматолог-косметолог, трихолог
Лікар займається виявленням та лікуванням шкірних захворювань. Виконує пілінги, кріомасаж, ультразвукову та механічну чистку обличчя. Спеціалізується на біоревіталізації, мезотерапії та локальній корекції жирових відкладень. Лікує акне і постакне, розацеа, дерматити та демодекоз.