Сторінка 44. Гінекологи в Києві

Наталя
09 січня '17 г.
08 січня '17 г.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Доктор Жолоб Світлана Миколаївна спеціалізується на діагностичних дослідженнях в області гінекології. Проводить кольпоскопію, УЗД і фолікулометрія. Крім того, виконує ряд медичних лікувальних процедур, включаючи лапароскопію, вишкрібання, инсеминацию, переривання вагітності і конизацию шийки матки. Також займається лікуванням і профілактикою інфекцій, що передаються статевим шляхом, лікує клімакс і доброякісні новоутворення органів репродуктивної системи жінки.
41 рік досвіду
Лікар Шаргородська Світлана Олександрівна - лікар першої категорії, акушер-гінеколог, має 3-річний стаж. До компетенції фахівця входить проведення таких діагностичних процедур, як гістероскопія, кольпоскопія та ультразвукове дослідження органів репродуктивної системи. Лікар надає допомогу у вирішенні питань безпліддя, виборі методів контрацепції, лікування інфекційно-запальних, гормональних патологій статевої системи. До доктора звертаються при порушенні менструального циклу, сальпингоофорите, міомі матки, поліпи шийки матки, кольпіті, вагініті, ендометріозі.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19 м.Мінська21м.Оболонь176м.Героїв Дніпра1410
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань сечостатевої системи. Спеціалізується на питаннях репродуктивного питання. Допомагає пацієнтам з плануванням вагітності, проводить корекцію безпліддя у чоловіків і жінок. Займається відновленням менструального циклу. Лікує запальні процеси і їх ускладнення.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Дерматовенеролог, гінеколог
Київ вул. Січових Стрільців, 42 (оф. 16) м.Лук'янівська145м.Контрактова площа3216
Акушер-гінеколог, гінеколог-онколог
Лікар займається виявленням, профілактикою та лікуванням гінекологічних захворювань. Виконує УЗД органів малого тазу та кольпоскопію. Лікує вагініт, ендометріоз, кісти яєчників, ендометрит, міоми матки та ерозію шийки матки. Проводить видалення кондилом.
Київ пр-т Маяковського, 18 А м.Чернігівська1 час 11 мин10м.Дарниця1 час 26 мин15
Акушер-гінеколог
Лікар спеціалізується на лікуванні патології шийки матки та запальних захворювань органів малого тазу. Здійснює ведення фізіологічних та ускладнених пологів. Виконує кесарів розтин, вакуум-екстракцію плода, накладання акушерських щипців. Проводить роздільне діагностичне вишкрібання.
Акушер-гінеколог
Лікар спеціалізується на комплексному лікуванні захворювань жіночої сечостатевої системи. Проводить біопсію, малі гінекологічні операції. Здійснює ведення вагітності. Лікує вульвовагініт, кандидоз, дисплазію шийки матки, ендометріоз, ендометрит, синдром полікістозних яєчників.
Акушер-гінеколог
Лікар здійснює прийом пацієнток з гінекологічними захворюваннями. Виконує встановлення та видалення внутрішньоматкової спіралі. Проводить кольпоскопію. Успішно лікує ерозію шийки матки, вагініт, молочницю, ендометріоз, кісти яєчників і кольпіт. Консультує з питань планування сім'ї. Здійснює ведення вагітності.
Гінеколог-хірург
Лікар займається лікуванням гінекологічних захворювань консервативними та хірургічними методами. Виконує вишкрібання порожнини матки, бужування цервікального каналу, міомектомію. Проводить установку пессарія при вагітності, вульвектомію, розсічення синехій, видалення шийки матки та кіст яєчників.
Акушер-гінеколог
Лікар займається профілактикою, виявленням та лікуванням гінекологічних патологій. Консультує з питань планування вагітності, здійснює ведення вагітності. Виконує кольпоскопію, гістероскопію та біопсію ендометрія. Успішно лікує порушення менструального циклу, ендометріоз та доброякісні новоутворення органів малого тазу.
Записатися на прийом1 онлайн запис