Сторінка 43. Гінекологи в Києві

Наталя
09 січня '17 г.
08 січня '17 г.
Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець
Доктор Мельгунова Галина Валеріївна має вищу кваліфікаційну категорію в акушерстві та гінекології. Спеціалізується на проведенні ультразвукової діагностики. Консультує, оглядає за допомогою кольпоскопа, робить УЗД органів сечостатевої системи при підозрах на патології, а також на певних термінах вагітності. Також застосовує діагностичне вишкрібання і пайпель-біопсію. Лікує жіноче безпліддя, запалення і інфекції, займається терапією недуг молочних залоз. Проводить аборти. Володіє технікою проведення і успішно використовує в лікуванні кріотерапію.
Консультація от 210 грн.
Київ вул. Андрія Малишка, 31 м.Чернігівська102м.Лісова387м.Дарниця256
Акушер-гінеколог
31 рік досвіду
Доктор Дріняєва Віра Володимирівна спеціалізується на акушестве і гінекології. Займається лікуванням хвороб статевої системи жінки. Проводить консультації та планові огляди. Видаляє з піхви сторонні предмети. Призначає хірургічне або лазерне лікування при ендометріозі, міомі та ерозії матки. Застосовує медикаментозну терапію при гострому і хронічному вагініті, кандидозі, трихомоніазі.
Київ вул. Щербаківського, 52 м. Нивки206м.Сирець289
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар займається діагностикою та лікуванням гінекологічних хвороб. Виконує кольпоскопію, ультразвукове дослідження органів малого таза і черевної порожнини, молочних залоз і щитовидної залози. Проводить радіохвильове лікування ерозії шийки матки. Приймає пацієнток з передменструальний синдром, молочницею, ендометріоз і клімактеричним синдромом.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Гінеколог, УЗД-фахівець
21 рік досвіду
Гінеколог Юрченко Ірина Олександрівна спеціалізується на дослідженні та лікуванні захворювань, що протікають в жіночій статевій системі. Надає всю необхідну консультацію щодо стану здоров'я жінки, можливих відхилень і способів по їх усуненню. Бере мазки на виявлення онко-захворювань і інших пухлин. Проводить лікування запальних захворювань, міоми матки, ольпіта, ендометриту, ендометріозу. Спеціалізується на проведенні УЗД матки. Спостерігає вагітних і робить УЗД на всіх термінах вагітності. Лікує генітальний герпес сучасними методами.
Акушер-гінеколог, репродуктолог
Кандидат медичних наук, акушер-гінеколог, надає послуги ведення вагітності на будь-яких термінах, консультує бездітні пари з питань планування сім'ї. Обстежує пацієнток з підозрою на безпліддя, займається лікуванням патологій ендокринного характеру. Проводить терапевтичні сеанси при ерозії шийки матки, полікістоз яєчників, ендометріоз. Діагностує сечостатеві інфекції (цистит, кандидоз, уретрит, вагініт, ЗПСШ), використовує щадні методики їх лікування.
Київ вул. Багговутівська, 1 (територія Київської обласної лікарні) м.Дорогожичі206м.Лук'янівська238
Акушер-гінеколог, УЗД фахівець
Лікар проводить біопсію, радіохвильову коагуляцію, екстизію при паталогії шийки матки, видалення кондилом урогенітальної зони, введення, вилучення внутрішньоматкового контрацептиву, ехосальпінгоскопію (визначення прохідності маткових труб), фолікулометрію.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Гінеколог, УЗД спеціаліст
21 рік досвіду
Лікар надає консультацію, проводить УЗ-діагностику, радіохвильову фігурацію шийки матки. Надає послугу ведення вагітності.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Гінеколог