Сторінка 42. Гінекологи в Києві

Наталя
09 січня '17 г.
08 січня '17 г.
Імунолог, ДРТ-діагност, Сімейний лікар, Гінеколог
Гінеколог, дієтолог, терапевт, імунолог, діагност. Лікар вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук. Веде консультативні прийоми. Займається діагностикою та лікуванням запальних і інфекційних захворювань терапевтичного профілю, веде вагітність, проводить корекцію ваги, виконує ендоскопію. Доктор Гераскіна є членом Європейської Асоціації ендоскопічних хірургів.
Консультація от 300 грн.
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, репродуктолог, має ступінь кандидата наук. Ірина Костянтинівна займається лікуванням запальних процесів і ендокринних порушень жіночої репродуктивної системи, лікує безпліддя сучасними методами. Має значний стаж роботи. Звертатися за консультацій до лікаря необхідно при болях внизу живота, гормональних розладах, безплідді, при складних вагітностях, збої менструального циклу, захворюваннях ендометрія та шийки матки.
Записатися на прийомЗа неділю записан 1 пацієнт
Гінеколог
Лікар надає повний комплекс послуг гінекологічного спектру: проводить амбулаторно-поліклінічний прийом , займається діагностикою та консервативним лікуванням гінекологічної патології, проводить спостереження за вагітними. Виконує УЗД дорослим та дітям від народження.
Київ Конча-Заспа, смт.Козин, вул Київська, 169
Акушер-гінеколог
Лікар Омульчук Тетяна Миколаївна спеціалізується в області акушерства та гінекології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу вагітним, пацієнтам з запальними захворюваннями статевих органів. Лікар займається лікуванням захворювнь шийки матки, зокрема ерозій шийки матки. Спеціалізується на обробці та конізації шийки матки, взятті мазків на цитологічне дослідження, проведенні гінекологічного масажу, здійсненні біопсії шийки матки.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Київ с. Коцюбинське, вул. Доковская, 14/1
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Допомагає парам, які вже зневірилися стати батьками, знайти своє довгоочікуване маленьке, але таке велике щастя. Як досвідчений психолог, він налаштовує пацієнтів на потрібний лад, щоб вони могли повернути розуміння в сім'ю, знайти віру в успіх, подолати відчай і важкий стрес - неминучих супутників бездітності. Є автором понад 20-ти наукових статей з питань діагностики та лікування безпліддя, функціональної діагностики в акушерстві та гінекології, лікування синдрому постоваріектоміі. Займається лікуванням. Проходив стажування в клініках Данії, Італії, Іспанії, Брюселю, Нідерландів, США та Німеччини. Стаж роботи — більше 25 років.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-09-20
Гінеколог
Лікар гінеколог. Надає послуги з лікування та діагностики захворювань органів малого таза у жінок, спеціалізується на лікуванні запальних захворювань, захворювань шийки матки. Закінчив ВГМУ ім. Пирогова.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог
Лікар-репродуктолог, гінеколог, має першу категорію. Лікує всі види безпліддя, дисплазії, доброякісних утворень жіночих статевих органів. Володіє методами УЗД в акушерстві та гінекології, 3D, 4D доплерометрія.
Акушер-гінеколог
Лікар-акушер-гінеколог займається прийомом і оглядом пацієнтів, діагностує і призначає лікування гінекологічних захворювань. Володіє технікою кольпоскопії, кріотерапії, вакуум-аспірації. Консультує з питань контрацепції, встановлює і видаляє ВМС. Виконує забір біологічного матеріалу для клінічних досліджень.
Київ вул. Кіквідзе, 28а м.Звіринецька102м.Видубичі2013
Акушер-гінеколог
Лікар Дядечко Ірина Миколаївна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується в області гінекології. Надає якісне лікування пацієнтам з ерозією шийки матки, міому матки, і порушеним менструальним циклом на тлі гормональних змін. Лікує вульвит, вагініт, ендометрит, полікістоз яєчників і злоякісні захворювання жіночих статевих органів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Київ вул. Березова, 2 м.Видубичі2055
Ендоскопіст, хірург
Лікар-ендоскопіст вищої кваліфікаційної категорії, хірург, спеціалізується в області ранньої діагностики захворювань травної і дихальної систем. Виконує малоінвазивні ендохірургічні операції. Пройшов стажування за кордоном. Має вчений ступінь, кандидат наук в області медицини. Автор 30 наукових робіт.