Сторінка 28. Гінекологи в Києві

09 січня '17 г.
Наталя
09 січня '17 г.
08 січня '17 г.
Гінеколог-хірург, експерт в області жіночої інтимної пластики
Лікар-гінеколог вищої категорії, спеціалізується на ендоскопічних хірургічних операціях (лапароскопії, гістероскопії). Доктор Ніколаєв досконало володіє сучасними методиками ендовідеохірургії, має великий практичний досвід ведення гінекологічного прийому у жінок. Дмитро Анатолійович регулярно бере участь у профільних наукових конференціях, семінарах, удосконалює свої знання в області тазової хірургії, малоінвазивних операцій. Звертаються до фахівця при наявності гінекологічних порушень, новоутворень.
Акушер-гинеколог
Гинеколог, акушер-гинеколог. Ведет консультативные приемы, проводит профилактические осмотры, предоставляет услуги по диагностике и лечению различных заболеваний женской репродуктивной системы, в частности, воспалительных, осуществляет ведение беременных. Выполняет УЗИ органов малого таза, молочных желез, кольпоскопию. Дает рекомендации по предупреждению и коррекции гинекологических и акушерских патологий.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Акушер-гінеколог
Лікар акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на розпізнаванні, лікуванні та профілактиці гінекологічних захворювань і патологій жіночої репродуктивної системи. Займається лікуванням хвороб жіночих статевих органів, сечостатевих інфекцій, ендокринних розладів, що впливають на репродуктивну функцію жінки. Надає професійну допомогу з веденням вагітності, питань контрацепції, сексуальних порушень. Входить до асоціації акушерів-гінекологів України.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Акушер-гінеколог
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Надає послуги з діагностики та лікування патологій шийки матки, запальних захворювань органів малого таза, ендокринних порушень в гінекології. Закінчив Київський медичний інститут.
Акушер-гінеколог
Лікар-гінеколог. Веде консультативний прийом акушера-гінеколога. Займається діагностикою та лікуванням запальних і інфекційних захворювань жіночої репродуктивної системи, в тому числі захворювань шийки матки. Проводить кольпоскопію, гістероскопію, виконує інтимну пластику.
Київ вул. Сім'ї Ідзиковський (М. Мішина), 3 м.Вокзальна4113м.Деміївська6618
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, лікар УЗД
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні в області ендокринної гінекології: аномально маткової кровотечі; ендокринного безпліддя; метаболічного, передменструального, клімактеричного синдромів у жінок. Займається питаннями діагностики та лікування патології шийки матки.
Київ м. Вишгород, пр-т Шевченка, 9
Дитячий гінеколог
Доктор Волкова Лариса Валеріївна спеціаліст вищої категорії. Вивчає фізіологічні і патологічні процеси в організмі жінки. Постійно консультує і спостерігає пацієнток з моменту зачаття і протягом всієї вагітності, проводить пологи і курирує стан після них, займається профілактикою та терапією всіляких ускладнень виникли в процесі родової діяльності, запальних захворювань, передменструального синдрому.
Київ м. Вишгород, пр-т Шевченка, 9
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Займається проблемами порушення менструального циклу в різні вікові періоди, проводить лікування різних гінекологічних захворювань.
Київ вул. Богданівська, 7 В м.Вокзальна1413
Акушер-гінеколог
Консервативне і оперативне лікування захворювань реподуктівной системи у жінок.
Київ м. Васильків, вул. Соборна, 66
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокриног
Лікар акушер гінеколог, проводить діагностику і терапію широкого спектру захворювань гінекології. Займається коригуванням патологій менструального циклу, лікуванням запальних захворювань органів малого таза і шийки матки, безпліддя, генітального пролапсу, патологічного клімаксу. Проводить біопсію, лазерну вапоризації шийки матки, кріодеструкцію, діагностичне вишкрібання, конизацию. Неля Володимирівна, кандидат медичних наук, очолює гінекологічний акушерський стаціонар і є автором 18 наукових праць.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-09-20
Київ пр-т Голосіївський, 59 Б м.Голосіївська55