Веселовська Наталія Миколаївна

Офтальмолог
Лікар вищої категорії
Доктор медичних наук
Професор,заслужений лікар України
Веселовська Наталія Миколаївна є провідним фахівцем з відновлення зору у пацієнтів із захворюваннями переднього і заднього відрізка ока: катаракта, глаукома, очні ускладнення загальних судинно-ендокринних проблем (цукровий діабет, гіпертонічна хвороба та ін.), Захворювання рогівки і орбіти, косоокість, короткозорість і т.п. Досконало володіє сучасними методами ультразвукового видалення катаракти з імплантацією штучних кришталиків нового покоління, мікрохірургічного лікування глаукоми, пересадки рогівки, пластичних операцій на повіках і косметичного протезування орбіти після видалення очного яблука і ряду інших втручань. Наталією Миколаївною проведено понад 15000 операцій.
Київ м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 14 Ж

Artem
Сподобалося, що лікар зробила повне обстеження, розповіла все повністю: що, як, чому, описала як могло з'явитися моє захворювання. Все на інтелектуальному рівні. Все зробила оперативно, уважно, дуже доброзичлива жінка. Абсолютно задоволена, буду повторно звертатися.
Чудовий лікар. Ми, дуже довго з нею розмовляли. Вона відповіла на всі мої запитання, дуже добре проконсультувала. Мені було дуже комфортно на прийомі. Сподобалося, дуже дбайливе і спокійне ставлення лікаря! Залишилося, гарне враження.

• 1995 р. — НМУ ім. Богомольця.
  • 1995-1998 рр. — інтернатура за спеціальністю "офтальмологія" НМУ ім. Богомольця.

• 1998 р. — спеціалізація «Тюбінгенівські курси з відшарування сітківки", м. Одеса.
  • 2000 р. — ПАЦ по спеціальності "Офтальмологія".
  • 2000 р. — спеціалізація "Мікрохірургія ока", м. Санкт-Петербург (Росія).
  • 2005 р. — ПАЦ по спеціальності "Офтальмологія".
  • 2007 р. – Study Investigator Meeting , Prague, Czech Republic.
  • 2010 р. — ПАЦ по спеціальності "Офтальмологія".
  • 2013 р. — European Association for Vision and Eye Reseach, France.
  • 2015 р. — ТУ "Глаукома".
  • 2015 р. — ПАЦ по спеціальності "Офтальмологія".
  • 2016 р. — Congress of European society of retina specialists.
  • 2017, 2018 рр. — Ingrid Kreissig "Teaching course with international faculty retinal and vitreos surgery.
  • 2018 р. — Santen Dry Desease Forum, Barcelona.
  • 2019 р. — European School for Advanced Studies in Ophthalmology (Cornea and Corneal Refractive surgery module).
  • 2011-2013 рр. — Національна академія державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління в сфері охороною здоров'я».

• European Glaucoma Society.
  • European School for Advanced Studies in Ophthalmology.
  • член Президіуму та експертної ради Українського Глаукомного товариства (WGA).
  • Заступник головного редактора міжнародного науково-практичного журналу "Офтальмологія".