Сторінка 7. Лікарі в Києві (метро Звіринецька)

Светлана Алексеевна
Проблемы с лишним весом у меня уже давно. Но обратиться к специалисту я решила совсем недавно по рекомендации подруги, которая с успехом прошла курс лечения в Натальи Кудриной. Я рада, что тоже к ней обратилась. Ведь мой вес уже пришел в норму, теперь обновляю себе гардероб на два размера меньше.
19 грудня '19 г.
Роман
Скажу коротко ,лікар Анатолій Анатолієвич Метляков- професіонал.Зробив все ,що від нього я очікував.Обстежив, пролікував,перевірив декілька разів резкльтат .Тепер в мене ніде не свербить і не пече ,але на далі буду більш уважніший до своїх партнерок.Дякую лікарю!
16 липня '18 г.
Віктор
На консультацію до лікаря уролога Метлякова Анатолія Анатолієвича я попав по попередньому запису.В мене виникла проблема,про яку зазвичай не говорять серед чоловіків. Хотів швидше покінчити з нею, тому звернувся до цього лікаря.Він дуже швидко і якісно провів обстеження,зумі знайти причину та розпочав лікування.Зараз все добре.
26 червеня '18 г.
Уролог
Лікар Метляков Анатолій Анатолійович - уролог. Спеціалізується на захворюваннях сечостатевої системи. Розробляє комплексні рішення по усуненню запальних і інфекційних патологій. Усуває еректильну дисфункцію, аденому простати і інші захворювання. Приймає пацієнтів за попереднім записом.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Врач-эндокринолог, диетолог
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Терапевт
Лікар-терапевт вищої категорії, завідувачка терапевтичним відділенням стаціонару Медіком. Доктор Овчинникова лікує гострі трахео-бронхіти, загострення хронічного бронхіту, захворювання серцево-судинної системи, загострення хронічного гастриту, виразкової хвороби, холециститу, панкреатиту і захворювання нирок.
Стоматолог
Лікар-стоматолог займається діагностикою та лікуванням зубів і ясен. Веде прийом і огляд пацієнтів, проводить професійну чистку, лазерне відбілювання зубів. Відновлює емаль для захисту зуба від карієсу. Володіє технологією вектор-терапії, лазеротерапії, фотодінамотерапіі. Учасник національних конференцій і семінарів в області стоматології.
Акушер-гінеколог, маммолог, гінеколог-ендокринолог, УЗД-діагност
Доктор Дрозд Катерина Миколаївна працює в області діагностики, надає послуги з проведення ультразвукового дослідження. Лікар другої категорії, має 7-річний стаж. У спектр послуг фахівця входить виконання кольпоскопії, видалення поліпів шийки матки, лікування безпліддя, різних порушень менструального циклу, сальпингоофорита, ендометриту. Приймає онлайн.
Стоматолог-хірург
Доктор спеціалізується в області хірургічної стоматології. Займається лікуванням кісти зуба, виконує складне видалення зубів і видалення капюшона зуба мудрості. Проводить підготовку ротової порожнини до протезування. Бере участь в міжнародних конференціях і семінарах.
Консультація от 150 грн.
Стоматолог-ортопед, імплантолог
Доктор займається діагностикою зубних порушень, перевіряє цілісність зубного ряду і повноту виконання функцій щелеп. Виконує знімне і незнімне протезування зубів. Встановлює на зуби коронки, вініри і люмініри. Здійснює планування хірургічних втручань по впровадженню імплантату.
Консультація от 150 грн.
Хирург, проктолог
Київ вул. Професора Підвисоцького, 4 А м.Звіринецька95
Дерматолог, Косметолог
Лікар дерматолог-косметолог, проводить омолодження шкіри, догляд за шкірою обличчя і тіла, корекцію фігури, безопераційну блеферопластіку.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація бесплатно
Хірург, лікар УЗД
Хірург Негрієнко Костянтин Вікторович спеціалізується на операціях щитовидної залози і надниркових залоз, доброякісних утворень шкіри, м'яких тканин, ран і запальних процесів різної локалізації. Має багаторічний досвід роботи.