Коваленко Артем Валерійович

Стоматолог
Доктор Коваленко Артем Валерійович спеціалізується в області ортопедичної стоматології, виконує всі види протезування. Володіє такими діагностичними методиками, як конділографія, електроміографія, аксіографія, електроміографія. Проводить лікування пацієнтів з проблемами скронево-нижньощелепного суглоба. Виконує комплексне відновлення зубощелепної системи, установку металокерамічних коронок, безметалловой кераміки, вінірів, імплантатів.

Карина
05 квітня '17р.
Долго думала, что мне делать обтачивать здоровые зубы или поставить имплант. На консультации у Коваленко все вопросы отпали сами собой. Он рассказал мне все плюсы и минусы. Я решила поставить имплант. Спасибо за рекомендацию. Сделал очень хорошо. И здоровые зубы целы.
Марго
Пошла на консультацию к Коваленко по поводу установки коронки и замены другой. Попросила рассчитать приблизительную стоимость услуг. Артем Валерьевич составил план лечения и просчитал стоимость услуг. Я решила протезироваться у него, произвел впечатление высококвалифицированного специалиста. Правда в ходе работы пришлось немного изменить некоторые пункты, но на итоговый результат это никак не повлияло. Мне все понравилось.

• 2007 р. — Рівненський Державний базовий медичний коледж, спеціальність ортопедична стоматологія;
  • 2012 р.- Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, стоматологія.

• Курс зі спеціалізації «Ортопедична стоматологія» на базі НМАПО ім. П. Л. Шупика.