Сторінка 6. Лікарі в Києві (метро Звіринецька)

Лікар компетентний, уважний, Прийомом дуже задоволена, буду звертатися до нього і надалі, рекомендую!
30 листопада '-1 г.
Ярослав
Ірина Сергіївна неперевершений спеціаліст. була на прийомі у цього лікаря. Дуже сподобалася методика роботи лікаря, все чітко та злагоджено. розмовляє все по справі, після її пояснень не залишається жодних запитань. Спеціаліста рекомендую!
07 березеня '20 г.
Людмила С.
У мене запідозрили злоякісне новоутворення молочної залози. Потрібно було зробити біопсію. Лікар виконав цю маніпуляцію кваліфіковано під місцевою анестезією. Я навіть не зрозуміла що сталося. Роботою фахівця задоволена. І діагноз мені спростували.
16 лютого '20 г.
Ирма
Дуже сподобалося, буду ще звертатися до даного лікаря. З перших хвилин спілкування, стає зрозуміло, що перед тобою спеціаліст найвищого гатунку. Консультація була дуже детальна, все цілком ясно та доступно. Неодмінно прийду повторно.
09 березеня '20 г.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар Куликов Ігор Олександрович спеціалізується на лікуванні патологій шийки матки, запальних процесів малого таза, інфекційних захворювань, що передаються статевим шляхом, лікування безпліддя, порушень менструального функцій і багатьох інших гінекологічних захворювань. Проводить кольпоскопію, різні гінекологічні процедури, аргоноплазменную коагуляцію, конизацию, біопсію. А також УЗД молочних залоз і органів малого тазу.
Маммолог, Онколог
Лікар займається комплексним лікуванням доброякісних та злоякісних новоутворень молочної залози. Виконує хірургічні втручання, призначає курси хіміотерапії. Проводить біопсію молочної залози під контролем УЗД. Лікує фіброаденоми, гінекомастію, мастопатію, гіпертрофію молочної залози та інші хвороби.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Невролог
Лікар-невролог, займається лікуванням хвороб, які зачіпають ЦНС, ПНС і відділи хребта. Консультує, проводить відповідну діагностику. Надає послуги лікування остеохондрозу і невритів. Усуває гострі і хронічні больові синдром за допомогою невральної блокади.
Консультація от 300 грн.
Ендокринолог, Дієтолог
Лікар Михайленко Олена Юріївна — ендокринолог, дієтолог. Спеціалізується на захворюваннях щитовидної й підшлункової залози. Проводить комплексну терапію цукрового діабету та інших ендокринних порушень. Допомагає у складанні індивідуальних графіків харчування. Проводить ранню діагностику захворювань. Бере активну участь у телевізійних передачах.
Консультація 2000 грн.
Уролог, Андролог
Доктор Новіцюк Дмитро Федорович - уролог. Протягом 20 років займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань сечостатевої системи. Лікар першої категорії надає комплексну підтримку чоловікам з порушеннями у функціонуванні передміхурової залози. Бере активну участь в наукових конференціях, що дозволяє фахівцеві постійно підвищувати власні навички.
Офтальмолог
Лікар офтальмолог другої категорії. Спеціалізується на лікуванні, таких захворювань як катаракта, кератит, кон'юнктивіт, астигматизм, блефарит, дегенерація рогівки, іридоцикліт та інших.
Київ вул. Старонаводницька, 13 (прим. 126 В в бук.А, секція Д) м.Печерська65м.Звіринецька1410м.Палац Україна3117
Акушер-гинеколог, Гинеколог-онколог, Гинеколог-эндокринолог
Тетяна Петрівна спеціалізується на лікуванні запальних процесів жіночої статевої сфери, безпліддя, доброякісних новоутворень, ендометріозу, захворювань шийки матки, ІПСШ, клімактеричних розладів і ін. Виконує омолодження і відбілювання вульви і періанальних ділянки, контурну інтимну пластику, лазерне видалення кондилом, липофилинг великих статевих губ , лікування опущення стінок піхви, лазерне лікування вагінальної атрофії. Проводить УЗД органів малого таза, инсеминацию, біопсію, кольпоскопію, роздільне діагностичне вишкрібання.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.8
Стоматолог-терапевт, ортопед
Лікар-стоматолог другої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області терапевтичної стоматології, ортопедичної стоматології. Займається лікуванням карієсу різного ступеня і форм, клиновидних дефектів і некаріозних уражень зубів. Виконує естетичну реставрацію зубів, відновлення твердих тканин і коронкової частини зуба при кариозном процесі, ськолах, професійне відбілювання, всі види протезування.
Стоматолог
Доктор Коваленко Артем Валерійович спеціалізується в області ортопедичної стоматології, виконує всі види протезування. Володіє такими діагностичними методиками, як конділографія, електроміографія, аксіографія, електроміографія. Проводить лікування пацієнтів з проблемами скронево-нижньощелепного суглоба. Виконує комплексне відновлення зубощелепної системи, установку металокерамічних коронок, безметалловой кераміки, вінірів, імплантатів.
Сімейний лікар
41 рік досвіду
Лікар загальної практики, сімейний лікар, має першу категорію, займається лікуванням пацієнтів з різними захворюваннями: органів дихання, ЛОР-органів, урологічних, неврологічних, гастроентерологічних. У компетенції доктора призначення лабораторних, інструментальних досліджень, напрямок до вузьких спеціалістів, проведення вакцинопрофілактики. Звертаються до Віктора Борисовичу при головних болях, порушеннях роботи травної системи, безсонні, втоми, при нежиті, кашлі, болю в горлі і т.д.