Компанієць Олег Анатолійович

Отоларинголог, Хирург, Пластичний хірург
Лікар вищої категорії
Доктор медичних наук
Професор
Врач надає широкий спектр послуг за виготовленням: отоларингологія, хірургія та пластичесркая пластична На протязі 33 років успішно проводить пластику носа, корекція кончика. Действующий член Международного общества эстетических пластических хирургов. Систематично навчається в наукових зборах та конференціях з питань пластичної хірургії іо пластичної хірургії.

Сергей
У Олега Анатольевича просто золотые руки. Исправлял у него после травмы перегородку носа. Случай был тяжелый, но он сделал все прекрасно. Даже не заметно, что была операция какая-то, все ровно и без следов. Рекомендую обращаться.
Оля
Как-то я все-таки решилась на коррекцию кончика носа. Очень боялась, но Олег Анатольевич сделал все на высшем уровне. Не осталось ни единого шрамика, качественная работа. И отдельное спасибо за профессиональный подход к пациентам.

• факультет підготовки лікарів Військово-медичної академії ім. С. M. Кірова в Ленінграді;
  • клінічна ординатура в Ризі;
  • лікувальний відділ факультету керівного медичного складу Військово-медичної академії ім. С. M. Кірова в Ленінграді;
  • докторантура при Українській військово-медичній академії.

• регулярно бере участь у наукових з'їздах, конференціях та симпозіумах з пластичної хірургії та питанням ринології.

• член Міжнародного товариства естетичних пластичних хірургів (ISAPS);
  • входить в склад Президії Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних та естетичних хірургів (ВАПРЕХ).

Лікар надає послуги

• Ринопластика;