Лікарі флебологи (Судинний хірург) в Києві (метро Деміївська)

Благодаря квалификации и умелым действиям Василия Владимировича был вовремя удален тромб. Хочу выразить глубокую благодарность за спасение моей жизни.
19 березеня '19 г.
Ася
По роду своей деятельности много времени провожу на ногах. Стала замечать на ногах сосудистые звездочки. Слышала. что Владимир Владимирович Сулик легко решает эту проблему. Действительно. Я довольна результатом.
09 лютого '17 г.
Тарас
С гнойным воспалением на ноге попал к Сулик Владимиру Владимировичу. Оперативное вмешательство избавило меня от воспаления и боли. Перевязку тоже делал доктор. Все аккуратно и стерильно. Постепенно рана начала затягиваться.
28 лютого '17 г.
Судинний хірург, Флеболог, УЗД-діагност
Лікар Шапринский Василь Володимирович спеціалізується в області судинної хірургії. Займається лікуванням патологічних порушень судин. Застосовує у своїй роботі УЗ-дослідження, проводить видалення тромбів при артеріальних і венозних тромбозах. Володіє методами мініфлебектомії, пінної склеротерапії вен, ендовенозной радіочастотної / лазерної облітерації вен. Проводить оперативні втручання регионарной тромболітичної терапії, рентгенендоваскулярні оперативні втручання, застосовує реконструктивні операції.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Флеболог, судинний хірург, пластичний хірург
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5