Шпак Анна Леонідівна

Терапевт, пульмонолог
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань терапевтичного профілю. Приймає пацієнтів з пневмонією, хронічним бронхітом, бронхіальною астмою, гастритом, стенокардією, харчовими отруєннями. Консультує з питань планової і сезонної вакцинації. Розробляє профілактичні заходи щодо попередження ГРВІ та грипу.

Лікар працює в клініках:
Київ просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В м.Чернігівська143м.Дарниця264
Київ вул. Антоновича, 155 м.Палац Україна82м.Либідська52
Київ просп. Петра Григоренка, 22/20 м.Позняким.Осокорким.Харківська

Марія С.
Все супер! Мені все сподобалося. Вислухали мене так, як і годиться. Було багато нюансів, в яких я сама не могла розібратися, лікар мені все роз'яснила. Візитом залишилася повністю задоволеною. Все як має бути у кваліфікованого лікаря.
Єлізавета
Лікар, дуже сподобалася. Задавала багато питань про мій стан, провела огляд, щоб виключити простудні захворювання. Було видно, що спеціаліст дійсно зацікавлена у вирішенні проблеми. Відповіла на всі мої запитання, детально роз'яснила план лікування.

• 2016 р. — закінчила національний університет ім. О. О Богомольця, факультет: лікувальна справа.
  • 2018 р. — пройшла інтернатуру на базі ПДО ім. О. О. Богомольця, по спеціалізації: внутрішні захворювання.
  • 2018 р. — пройшла навчання на базі НАПО ім. Шупика, отримала сертифікат лікаря за спеціалізацією: пульмонологія.